Новини

З 2017 року окуляри стануть не потрібні

Майбутнє потроху настає, особливо це помітно в медицині. Більшість людей на планеті мають дефекти зору, тепер їх можна буде виправити без окулярів і хірургічних операцій. Читайте подробиці про дивовижний винахід, який стане доступним вже з наступного року.

Доктор Гарт Уебб заявляє, що винайшов новий, абсолютно досконалий вид лінз. Цей пристрій ― новий тип лінз, який імплантується всередину ока і усуває всі дефекти зору. Операція може бути виконана без госпіталізації і навіть без анестезії! Штучна лінза імплантується в клініці. В око вводиться фізіологічний розчин, який через десять секунд приєднається до ока, і забезпечить ідеальний зір. За словами винахідника, це не тільки надійно, але, до того ж, дає приголомшливий ефект. Зір відновлюється за допомогою цих лінз, які будуть залишатися всередині ока і не повинні видалятися (як у випадку з контактними лінзами). Результат гарантується в три рази вище, ніж у тих, хто показує 20 з 20 по таблиці Снеллена. Як повідомляє доктор Уебб, такі лінзи практичні, швидко встановлюються і дуже зручні. Вони безпечніші, ніж лазерна хірургія, яка може привести до ускладнень у разі видалення здорової тканини рогівки. Нові лінзи не викличуть ніяких ускладнень, а при їх імплантації рогівкові тканини видалено не буде, навіть частково.

Ті, хто поставлять собі революційні біонічні лінзи, ніколи не будуть страждати від катаракти. Це ще один позитивний факт, який хотів уточнити винахідник. Дуже скоро почнуться експерименти, спочатку на тваринах, а потім на людях. За словами доктора Уебба, робота над новими біонічними лінзами тривала 8 років, і з 2017 року лінзи будуть доступні для пацієнтів. Умовою використання нових лінз для людей з проблемами зору є вік. Ставити їх будуть тим, кому виповнилося 25 років, тому що до цього структура очей ще не досягла остаточної форми.