Новини

В Україні набирає популярності вирощування стевії!

Приємно усвідомлювати, що нині в нашій державі національні аграрії займаються вирощуванням дуже потрібної рослини – стевії. Залежно від форми випуску: таблеток, чаїв, або сухої трави — вона набагато солодша від цукру, у 16 разів, бо ж навіть, в 160 разів. Цукор має багато шкідливих речовин, що вкрай  негативно діють на внутрішні острівки підшлункової залози, припиняючи чи пригнічуючи їхню функцію та вражає гормональну систему підшлункової залози. Тому стевія – це порятунок для тих, кому заборонено споживати цукор.

«При цукровому діабеті солодкого найбільше хочеться на початку захворювання, – зазначає Наталя Земна. Іноді людина навіть не може заснути, тому намагається з’їсти щось солодке, і тільки тоді  засинає. Це ми говоримо про дорослих. Але дуже багато є дітей, які страждають на такі ж захворювання. В їхньому організмі виникає ацетон, навіть у 2-3 роки. Трапляється, що у 2 роки приносять до «Зеленої планети Земної» на прийом дитину, котрій уже дають інсулін. Мені боляче дивитися на цих крихіток, їм лише рік чи два, а уже вводять інсулін, яке ж то життя буде в тієї дитини. Для дітей з ацетоном, кетоацедозом, порушеними функціями підшлункової залози (ці захворювання якраз і вказують на те, що вже є проблеми не лише з печінкою, шлунком та нирками, але й підшлунковою залозою) ми даємо в «Зеленій планеті» фітокомпозиції ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, ДІАМАНТ, НЕФРОЛІК, НОРМОСТРУМ, та ЗОЛОТНИК після їжі, які застерігають дитину від цукрового діабету. Тобто, дітки у нас проходять надійну профілактику. І ми знаємо, що в цієї дитини добре працюватиме не лише підшлункова залоза, а й гормональна система в цілому, а також травна система»

Більш того, виявилось, що стевія в Україні досить популярна. Вона є у різних видах, роблять з неї і сиропи. На виставці-конференції « Трав’яний бізнес – 2018», що проходила у жовтні у Миколаєві, кожна фірма представила власні види та форми продукції, які виготовляють з цієї рослини. Отже, є надія, що цілюща рослина стевія врятує всіх, кому заборонено споживати цукор!