Новини

В Україні підвищилася народжуваність

Як показала статистика, в Україні з початку поточного року значно підвищилася народжуваність. Незважаючи на такий важкий період для країни, люди все ж бачать для себе сприятливий час для народження дітей. Астрологи стверджують, що така ситуація склалася завдяки сприятливому впливу зірок і, хоча діти народжені в поточному році, вони будуть жити в достатку і по життю будуть щасливі.

У кожному місті показники різні, більш за все було новонароджених в Рівненській області, а найменша кількість дітей народилася в Чернігівській, але навіть найменша народжуваність перевищила показник попереднього року.

Також, що не може не радувати, знизилася в кілька разів дитяча смертність і смертність породіль. Про це сказав заступник глави МОЗ Олександр Толстанов на засіданні з питань демографічного стану в країні. Колегія МОЗ була задоволена такими показниками.

Як показує статистика, в 2015 році показник материнської смертності знизився в 1,3 рази в порівнянні з минулим роком. А дитяча смертність на 15% менше. Також зменшився рівень смертності породіль з патологічним станом на 9%, але при цьому погіршилася в кілька разів ситуація з ускладненнями при протіканні вагітності майже в два рази. Дану ситуацію, не можна залишити просто так, адже вона вимагає аналізу.