Новини

Волосся стане гарним

Суха себорея волосся виникає внаслідок висихання накопиченого на шкірі жиру, що перетворюється на луску. Лупа – явище не безневинне і може привести до «розрихлення» шкіри й випадіння волосся, що нерідко закінчується облисінням. Лікування зовнішнє нерозривне з внутрішнім. Необхідно встановити конкретний діагноз і оздоровити організм.
Що ж до місцевих заходів, то не дивуйтеся їх кількості і різноманітності, бо є багато трав, які оздоровлюють волосся. Дуже корисне втирання олії, настояної на цілющих рослинах. Добре допомагає таке поєднання: 10г хінної кори, 100г спирту, чайна ложка касторової олії і 3 краплі оліі з троянд. Втирати 1 раз на день до повного зникнення лупи. Часто в народі застосовували мазь з календули; мазь з висушеної та подрібненої до порошкоподібного стану лободи цільнолисткової на вершковому маслі у співвідношенні 1:9. Змивати бажано яєчним жовтком, не застосовуючи мила.
Мити голову корисно відваром подрібнених зелених соснових шишок, череди або кореня дев’ятисилу. Полоскати – відваром трав, що мають в’яжучу дію, – чебрецю, дубової кори, калгану, кінського щавелю або звіробою чи календули. Не забувайте користуватись хоча б найпростішими. Також обов’язково зверніть увагу на харчування. Їжа потрібна багата на залізо та гіркі речовини. Солодке – протипоказане. Це якраз той випадок, коли про цукерку потрібно забути.