Новини

Вийшов у світ новий календар на 2019 рік – «Природа зцілює»

А у нас приємна новина для всіх зеленопланетян! Вийшов у світ новий календар на 2019 рік  – «Природа зцілює». У ньому його авторка, відомий фітотерапевт Наталя Земна, дає  рецепти зцілення від Природи на кожен день.

Як відомо, з давніх давен люди використовують 2 500 видів рослин, а з них – 160 видів визнано лікарськими. Саме лікарські трави зцілюють і додають людині сил. В новому календарі Наталя Земна розповідає про рослини, які володіють особливою силою і магічними властивостями. Фітотерапевт дає поради : як і коли заготовлювати трави, щоб вони не втрачали  своїх цілющих властивостей, як створити домашню аптечку, як користуватися дарами природи і виглядати привабливою, які овочі, ягоди і фрукти вживати, щоб зміцнити свій організм. А ще ви знайдете у календарі  сотні корисних рецептів трав’яних зборів, настоянок, чаїв, які допоможуть вилікувати багато недуг

Поради Наталі Земної –  це розповіді про те, як мудра природа дбає про людей і як правильно користуватися її дарами.  Без сумніву, цей сімейний порадник  стане чудовим подарунком всім до Нового року! Поспішайте придбати календар «Природа зцілює» на 2019 рік собі, а також своїм рідним, близьким, сусідам та друзям.  Зелена планета подбала про нас –  читайте, дізнавайтеся нове,  лікуйтеся і будьте здоровими!  Придбати календарі ви зможете в Здравницях «Зеленої планети Земної».