Новини

Закінчилася експедиція зеленопланетян до Аравійської пустелі

Днями народна цілителька Наталя  Земна повернулася із чергової експедиції в Африку, куди вона разом із фітотерапевтами  їздить для того, щоб зібрати цілющі рослини, з яких потім робить ефективні  фітокомпозиції. Тож, цього разу експедиція привезла дуже багато корисних і таких необхідних для наших людей рослин. Приміром, фітотерапевти  зібрали рослину, яка допоможе  лікувати людей від цукрового діабету. Рослина має дуже багато ефірних олій. Їх так багато, що просто так тримати в кімнаті цю рослину неможливо – переробляють її в лабораторії для того, щоб забрати всі ефірні олії, які має рослина.  До речі, вона підсилює дію нашого цикорію, козлятника і допомагає долати цукровий діабет ще більш ефективніше.

Ще одну рослину  зібрали фітотерапевти, яку дуже полюбляють в Африці чоловіки. Листочки цієї рослини дуже колючі, але члени експедиції їх зібрали. Адже вони цілющі.  Вони знають, що вона не просто тонізує, а покращує   функцію статевих залоз у чоловіків. Але шукають не лише листочки, шукають ще обов’язково плоди. Наші фітотерапевти також зібрали ці плоди. Також стане вона у нагоді тим, в кого не рухаються сперматозоїди, в кого жінка не може від того завагітніти.

Бажаємо усім міцного здоров’я! Ну а наші зеленопланетяни завжди у пошуках нових рослин, які допоможуть нам бути здоровими, а отже і щасливими!