Новини

13-й номер авторської газети «Зелена планета Земної» за 2018 рік.

Читайте у новому номері:

– Хто з нас не наспівував час від часу славетну пісню «Червону руту»? І хоча шукати руту з червоними квітками марно (в природі такої не існує, це міфічна квітка карпатських легенд), є справжня рута з непоказними дрібними зеленувато-жовтими квіточками.
Про всі цілющі властивості й чесноти рути запашної читайте у статті Наталі Земної «Червону руту не шукай вечорами…».

– Зачаровані дивовижними екзотами, ми часом забуваємо про культури, які традиційно вирощували в наших краях. Про смачний аґрус читайте в статті «Зелений і брунатний – однаково корисний».

– 23-24 червня зеленопланетянська спільнота зібралась у Кам’янці-Подільському на 34-ту конференцію «Профілактика й лікування захворювань репродуктивної системи». Докладніше про подію – у матеріалі газети «Червнева конференція на Поділлі».

– Ягоди аґрусу і зубчики часнику – це відомі засоби для покращення стану судин. Зберегти ці дари природи на зиму і поліпшити здоров’я зовсім не складно. Рецепти для кулінарного натхнення дивіться у статті «Часник і аґрус – від атеросклерозу».

– Хвороба, яка має десятки назв, серед яких покісно-лугова, японська семиденна, жовта, водна, собача гарячка, інфекційна жовтяниця, печінковий тиф… Як запобігти цій інфекції, або принаймні врятуватися від тяжкого або навіть фатального перебігу хвороби – дізнайтеся зі статті «Лептоспіроз».

– Коли надворі стовпчик термометра перетнув позначку 30°С, а ви ще не у відпустці, або ж подорожуєте десь у занадто теплих краях, порятунок від спеки стає дуже нагальним. Для тих, хто мусить працювати й виконувати свої обов’язки за будь-якої погоди, – кілька простих дієвих порад у статті «Самурайський кондиціонер» та інші засоби від спеки».

– Наші пращури ще з дохристиянських часів наділяли деякі рослини здатністю оберігати людину, відганяти нечисту силу. Про оберегову дію трав і дерев читайте у статті народознавця Тамари Пістун «Рослинні обереги».

Крім того, у кожному номері – відповіді народної цілительки, шеф-редактора газети Наталі Земної на запитання читачів.
Для наших маленьких шанувальників – цікаві розповіді на сторінці «Зелена галявинка».

Передплачуйте газету «Зелена планета Земної», це можна зробити у будь-якому поштовому відділенні України, індекс 99625 (укр.), 99400 (рос.). Газета виходить двічі на місяць.
Вартість передплати:
на півроку – 58 грн. 44 коп., на 3 місяці – 29 грн. 22 коп., на місяць – 9 грн. 74 коп.