Новини

16 червня виходить 300-й, ювілейний номер газети «Зелена планета Земної»!

16 червня виходить 300-й, ювілейний номер газети «Зелена планета Земної»!

У цьому номері:

– Чаювати любите? Зробіть власноруч ферментовані духмяні чаї із садових і лісових рослин за нашими нескладними рецептами!

– Люцерна всім відома як відмінний корм для тварин, але ця рослина ще й невичерпне джерело для народної медицини різних країн. Які хвороби долає люцерна, — дізнайтеся зі сторінок нашої газети.

– Квітне у червні рослинка-журавлинка, її плід нагадує голівку птаха з довгим дзьобом. Здогадалися, про яку рослину йде мова? Відповідь знайдете на сторінках цього випуску.

– Розповімо також про небезпеку та користь алкалоїдів та фурокумаринів, допоможемо вберегтися від сумнівних засобів із отруйних рослин. Щоб зорієнтувати наших читачів у цій темі, у попередньому числі ми вже розповідали про дурман, у цій газеті нагадаємо про чистотіл. 

– Червень, мабуть, найсмачніший місяць в році. Як нетерпляче очікуємо першої черешні! Але крім чудового смаку, черешня має ще й неабиякі цілющі властивості. Як подовжити смачний та корисний черешневий сезон? Про це — у статті «Черешнева насолода».

– Багато в газеті відповідей Наталі Земної на листи наших читачів: як позбутися таких захворювань, як стилоїдит (ушкодження сухожилка), фіброміома матки, кіста нирок та інших хвороб.

Передплачуйте, читайте, будьте здорові й щасливі з авторським виданням Наталі Земної!