Новини

33-я конференція «Зеленої планети Земної»

 

26-27 січня 2018 року на чергову конференцію у Києві з’їхалось майже 90 фахівців мережі Здравниць з 25 міст України. Тема зібрання: «Підбиття підсумків, оцінка ефективності роботи, формування напрямків діяльності на майбутнє».

Із звітом про роботу підприємства та Здравниць «Зеленої планети» виступила Генеральний директор Наталя Петрівна Зубицька (Земна).

За роки роботи в Здравницях накопичилось чимало корисного досвіду із залучення людей до лікування засобами фітотерапії, переконання у їх ефективності й безпечності, індивідуального підходу до кожного відвідувача.

«Чим більше розмовляємо, спілкуємось із людьми, тим більша довіра до «Зеленої планети», –  впевнена Олена Лунгул (Миколаїв). З нею згоден і Віктор Шипула (Запоріжжя): «Лікування з вірою в успіх і без зайвих сумнівів дає набагато кращий результат!». «Значно збільшилась довіра до лікування природними засобами», – відзначає Наталія Банцер (Полтава). «За два з половиною роки до нас звернулось майже 20 тис. людей – в основному ті, що не знайшли допомоги в закладах офіційної медицини», – розповідає Аліна Пастовенська (Біла Церква).

Євген Смалько (Луцьк) відзначив збільшення кількості випадків екзотичних хвороб, поділився позитивним досвідом співпраці з лікарями офіційної медицини: урологами, ендокринологами, гінекологами. Оксана Григоренко (Кам’янець-Подільський) і Олена Тисячна (Вінниця) поділились незабутніми враженнями від літньої експедиції в Карпати, дуже корисної для всіх учасників в професійному плані.

Усі зеленопланетяни захоплено слухали розповідь Наталі Земної про нещодавню поїздку в Гану: багатий рослинний світ джунглів, цікаві властивості місцевих рослин, народну медицину, мешканців і звичаї цієї африканської країни. І не просто слухали, а й на власні очі побачили диво-перченята, жовті баклажани, плоди какао, коли, ріжкового дерева, місцевої шовковиці – ноні. А п’ятикілограмову «картоплю»-ямс ще й скуштували!

Другий день роботи конференції був присвячений суто лікувальним питанням. Товариство заслухало й обговорило чимало цікавих доповідей фахівців Здравниць «Зеленої планети Земної».

Наталя Земна розповіла, як долати засобами «Зеленої планети» трахому та глаукому, про застосування

 протипухлинних фітокомпозицій, лікування головного болю, інфекційних уражень, про чимало лікарських рослин (зокрема аконіт, селеру, кадило, андромеду та багато інших). Згадаємо й майстер-клас з природної косметики від пані Наталі.

Усі матеріали конференції ви матимете змогу прочитати у газеті «Зелена планета Земної» докладніше.

«Ви – творчі люди, Цілителі з великої літери! Вивчайте фітокомпозиції, досліджуйте їх різнобічну дію і неодмінно домагайтесь того, щоб кожному пацієнтові стало краще!» – закликала товариство Наталя Петрівна.