Новини

4-й номер авторського видання «Зелена планета Земної»

Читайте на сторінках газети:
Переступень білий – могутня рослина, відома здавна. Про обережність у її застосуванні йдеться у статті Наталі Земної «Нечіпай-зілля, переступень білий».

Також від цілительки дізнаєтеся, як народна медицина застосовує хрестовий корінь (кнікус благословенний); за яких хвороб може допомогти арахіс.

А чи знаєте ви, як розрізнити корицю і касію (обидві продаються під назвою «кориця», але мають різні властивості)? Про це – у статті «Східні казки, улюблені прянощі та старовинні ліки» (продовження теми попереднього номеру газети).

На початку 2017 року вийшли нові друковані видання Наталі Земної – справжній подарунок для кожного прихильника народної медицини і шанувальника поетичного слова! Анонс нових книжок – у статті «Найкращий подарунок».

Відомо, що італійці – великі життєлюби. Саме вони вперше відзначили День неквапливості в 2007 році, бажаючи насолоджуватися кожною неповторною миттю. Навіть прийняли 14 заповідей такого життя! Про це читайте у цікавій статті «Всесвітній день неквапливості».
З матеріалу народознавця Т. Пістун «Колом, колом сонечко вгору йде…» дізнаєтеся про давній слов’янський символ і оберіг, уособлення Сонця, світла й добра.

«Як подолати нервовий зрив? Чим лікувати пупкову грижу? Чи вдасться відновитися після інсульту?» На запитання, що турбують читачів газети, відповідає Наталя Земна.
Запрошуємо до кола наших читачів! Нехай газета буде порадником і другом для вас та всієї родини!