Новини

ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ПРИРОДИ, ЛЮДИНИ, СУСПІЛЬСТВА

Після Чорнобильської катастрофи перед Україною постала серйозна проблема – екологічна небезпека. Значна частина території України, і передусім багатющі природні ресурси, опинилися у зоні забруднення. Крім усіх наслідків лиха це ще й означало, що цілющі рослини краю тепер стали непридатні для використання у лікувальній практиці.

Отже, треба було рятувати саму природу, і народні травознаї, об’єднані на той час у «Братство народних цілителів», першими взялися за цю справу.

Переважно самотужки організовували різні експедиції із захисту рослинного світу. Так тривало понад десять років, аж поки не об’єднали свої зусилля з екологами, природоохоронцями. Врешті і виникла ідея створення Всеукраїнського громадського товариства природолікування «Зелена планета». Нині це єдина в Україні громадська організація, яка одночасно опікується двома важливими проблемами – здоров’ям природи ( екологія) і здоров’ям людей ( народна медицина). Тому членами товариства є екологи, лікарі, провізори, фармацевти, біологи, лісівники тощо. Тобто усі, кому небайдуже здоров’я землі, довкілля, від якого безпосередньо залежить здоров’я кожної людини і суспільства в цілому.

За час існування товариство «Зелена планета» провело багато різних громадських заходів, спрямованих на збереження і захист природи, розвиток системи природолікування, створення заповідних зон, очищення довкілля від побутового і промислового сміття та ін.

Екологічна безпека країни постійно перебуває в полі зору «Зеленої планети» – від маленького сміттєзвалища до відходів атомної промисловості.

Час плине з космічною швидкістю. І ми з вами вже переступили поріг Нового 2020 року. А завтра перша зірка збере на Святвечір наші родини. На столі стоятиме різдвяна кутя, під вікнами колядники віншуватимуть господарів, славитимуть Сина Божого.

Щиро вітаю всіх із Новим роком і світлим святом Різдва Христового! Від усього серця зичу здоров’я, добробуту, взаєморозуміння, віри в свої сили, оптимізму, наснаги і успіхів у добрих справах!

Будьмо милосердними, вміймо співчувати, поспішаймо творити добро, збагачуймо свою душу.

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

НАТАЛЯ ЗЕМНА