Новини

Дякую за поради і ліки!

Міцного здоров’я та многая літа Вам і Вашому колективу, шановна Наталю Петрівно!

Користуюсь Вашою газетою з 2004 року, маю кілька Ваших посібників-«цілителів», нещодавно придбала нову книгу «Квітник Наталі Земної». Дуже вдячна Богу і Вам, що допомагаєте людям своєю невтомною працею, як порадами, так і ліками. 

 

Часто звертаюсь у Здравницю «Зелена планета Земної» №49. Фітокомпозиції допомагають мені лікувати багато хвороб: глаукому, деформуючий артроз, гастрит з підвищеною кислотністю тощо. Підбирає їх провізор Здравниці Микола Миколайович Швець.

 

Прошу Вашої поради щодо лікування шуму у вухах. А ще стався зі мною прикрий випадок: так впала і вдарилася грудьми, що права аж посиніла, як сукно, і затвердіння дуже велике. Я одразу звернулась до Здравниці: призначили МАСТОЛІК, ЛІМФОГРАН, СУДИННИК.  Для компресів попросила ПОРЯТУНОК. П’ю БОЛІГ по 5 крапель 4 рази на день. Маю настоянку арніки і приймаю її по 3 краплі, бо Ви написали, що користуватись нею потрібно обережно.

Прошу поради й допомоги, як зробити, щоб той вузол, який лишився, розсмоктався.

 

Ганна Федорівна, м. Хмельницький

 

Шановна пані Ганно! Щиро дякуємо за теплі слова, приємно, що Ви є прихильником традиційної народної медицини і нашим постійним читачем. 

 

Шум у вухах є ознакою склерозу судин. У такому випадку ми пропонуємо 

фітокомпозицію СКЛЕРОЗАН. Завдяки сумлінному наполегливому лікуванню зникає шум у вухах, людина починає нормально чути, розбирати мову, розуміти всі слова. 

 

Ефективніше подолати наслідки травми допоможе не настоянка, а фітокомпозиція АРНІКА. До її складу входять, крім арніки, ще кілька рослин: рута садова, подорожник і багато інших, здатних розсмоктувати посттравматичні ущільнення (місця, спочатку м’які та не болючі, згодом робляться твердими, бо травмуються судини, порушується лімфообіг, і виникає вже ціла проблема). 

Разом з АРНІКОЮ у вигляді компресу обов’язково застосовуємо рідину ПОРЯТУНОК. Вона допоможе швидше розсмоктати оте тверде й болюче ущільнення, потовщення, яке з’явилось після травмування. 

Отже, комплекс лікування фітокомпозиціями «Зеленої планети Земної» має виглядати наступним чином: АРНІКА, МАСТОДЕН, ЛІМФОГРАН, СКЛЕРОЗАН, БОЛІГ (за бажанням, не зашкодить) та зовнішньо ПОРЯТУНОК.