Новини

Науковий симпозіум з міжнародною участю “Сучасні теоретико-практичні аспекти реалізації впровадження “Стратегії розвитку Народної і Нетрадиційної медицини” у первинну ланку охорони здоров’я”.

Науковий симпозіум з міжнародною участю
«Сучасні теоретико-практичні аспекти реалізації впровадження «Стратегії розвитку народної та нетрадиційної медицини» у первинну ланку охорони здоров’я»

22 листопада велика конференційна зала Національної наукової медичної бібліотеки стала місцем зустрічі фахівців народної та нетрадиційної медицини з усієї України.

Серед інших напрямків народної та нетрадиційної медицини розглядалася фітотерапія – концепція й стратегія її розвитку в Україні. Обговорювалося викладання фітотерапії у циклах підвищення кваліфікації лікарів, перспективні лікарські засоби рослинного походження, досягнення окремих українських авторських шкіл фітотерапії тощо.

Учасники заходу щиро ділилися своїми методиками лікування у цікавих доповідях і на практичних майстер–класах.

«Зелена планета Земної» та її очільниця Наталя Земна отримали подяку від Асоціації фахівців з народної і нетрадиційної медицини України та оргкомітету заходу за інформаційну підтримку та надану допомогу у проведенні міжнародного симпозіуму.