Новини

Нововведення: «Косметика чи ліки?»

«Зелена планета Земної» впродовж багатьох років виробляє низку зовнішніх засобів, які є допоміжними до внутрішніх фітокомпозицій. Вони є давно випробуваними, ефективними і популярними серед прибічників природного лікування. Основними їх компонентами є натуральні засоби рослинного, тваринного і мінерального походження.

Частина з них виготовляється на жировій основі та від початку свого впровадження були названі мазями. Йдеться про АЛЬБУ, ЛІЛЕЮ, ПСОРЕАН, СОНЕЧКО, УНІВЕРСАЛЬНУ і ЦІЛЮЩУ.

Інші зовнішні засобі — рідини та олії — класифікувалися по-різному: розтирання, примочки, краплі в ніс тощо. Але у зв’язку зі змінами у законодавстві та необхідністю із певною періодичністю (3-5 років) перереєстровувати усі види продукції у відповідних офіційних структурах, нещодавно ми змушені були піти на певні зміни у їх класифікації.

Саме через це на етикетках зовнішніх лікувальних засобів «Зеленої планети Земної» з’явився напис «косметичний засіб». Усі згадані мазі підписані як креми; засоби на олійній основі ФІТОВІР, ФІТОФЛАВ, ФІМОЗАН, ГАЙМОРИН (колишній гайморолік) найменовані оліями косметичними; ЛАНАРОЗТИРАННЯПОРЯТУНОКЧИСТЕЦЬОНІХОЛІКРЕПАРАНТ і СЕПТОДЕРМ стали лосьйонами-тоніками; ОКСАМИТВЕРУТАНАЗАЛІК і ПРОЗІР названі тоніками; на етикетці САНАТУ напис крем; СВІЖІСТЬ і СТОМАГ нині є зубними еліксирами.

Хай вас не бентежить таке нововведення — суть і якість зовнішніх засобів «Зеленої планети Земної» від змін на етикетках не стали гіршими, усі вони, як і раніше, виготовляються за традиційною технологією. Склад, дія, ефективність і цілюща здатність стали навіть кращими.

Тож користуйтесь нашими зовнішніми засобами без вагань, вони, як і раніше, лишаються надійними помічниками в оздоровленні організму. Головне — стережіться підробок і звертайте увагу на те, де саме ви їх купуєте. Адреси наших Здравниць знайдете у кожному парному номері газети «Зелена планета Земної» (стор. 14) і на офіційному сайті zelena-planeta.ua. Тільки за цими адресами ви зможете придбати справжні авторські фітокомпозиції Наталі Земної.