Новини

Олія шипшини – свіжість, краса і молодість обличчя

Радимо звернути увагу на такий чудовий косметичний засіб як олія шипшини. Цей натуральний продукт усуває пігментні плями і зморшки, тонізує, зволожує, пом’якшує, регенерує шкіру, насичує її корисними жирними кислотами і вітамінами, уповільнює старіння. 

 

Такий вплив забезпечують передусім понад 15 видів жирних кислот, більшу частку яких складають лінолева, ліноленова і олеїнова. Вони зміцнюють захисний бар’єр шкіри і є будівельним матеріалом для її клітин. Ненасичені жирні кислоти підтримують пружність шкіри, тому входять до складу практично всіх сучасних косметичних засобів від зморшок. 

 

Олія шипшини містить також чимало вітамінів C, E та каротиноїдів. Вітаміни C і E – потужні антиоксиданти, і за рахунок знешкодження вільних радикалів значно уповільнюють процес старіння шкіри. До того ж вітамін C стимулює синтез колагену, вкрай необхідного чинника для підтримання еластичності, пружності й тонусу шкіри. Вітамін E відіграє значну роль у зволоженні шкіри, насиченні киснем, зберігаючи її свіжість, красу і молодість.

 

Каротиноїди є природним ультрафіолетовим фільтром, захищають шкіру від агресивного впливу навколишнього середовища. У разі нестачі каратиноїдів порушуються захисні функції епітелію, шкіра стає грубішою і починає лущитись. Каротиноїди також протидіють гіперпігментації і освітлюють шкіру. 

За рахунок усіх цих речовин, олія шипшини є універсальним косметичним засобом. Її можна без обмежень використовувати для змащування обличчя, використовувати замість гігієнічної помади, для зняття макіяжу, навіть туші з вій – це безпечно і поєднує гігієнічну процедуру з живильною. Найбільше користі олія шипшини принесе сухій та нормальній шкірі, протипоказана вона для жирної з вугровими висипами. 

 

Ідеальний догляд олія забезпечує ніжній і тонкій шкірі навколо очей. Кілька крапель, нанесених щовечора, врятують від передчасних зморшок і розгладять вже наявні. 

 

Зважте, все це – без жодної шкоди і непотрібних хімічних речовин, які є у косметичних кремах. Втім, навіть куповані креми можна покращити, додавши до них кілька крапель олії.

 

З олії можна робити маски для волосся і шкіри голови, додавати в готові шампуні чи маски. Вітріть олію в шкіру голови на 15 хвилин перед миттям – це підживить волосяні цибулини, зволожить сухе, тьмяне, з посіченими кінчиками волосся.

 

Олія шипшини добре підходить для косметичного масажу обличчя, може слугувати базовою олією для власноруч приготованих кремів, компонентом лосьйонів і миючих засобів.

 

Компреси й масаж з олії допоможуть зменшити рубці, навіть застарілі, та частково відновити нормальну пігментацію. Олію можна застосовувати у разі нейродерміту, екземи і псоріазу.

 

Шипшинова олія – ефективний і безпечний природний засіб, але вона має бути гарної якості. Саме таку продукцію пропонує наш інтернет-магазин, який працює на офіційному сайті  www.zelena-planeta.ua: замовлення за телефоном: +38 (095) 006-81-27 (вівторок – п’ятниця: з 9.00 до 17.00, перерва з 11.00 до 13.00).

Олію шипшини (та обліпихи) також можна придбати у Здравниці «Зелена планета Земної» №2, м. Київ, вул. Михайлівська, 14.