Новини

Шановні читачі!

Останнім часом в Здравниці часто звертаються люди з питанням, чи дійсно народна цілителька Наталя Земна радить купувати засоби від папілом «Папілайт» та «Папілюкс», реклама яких зустрічається в інтернеті та супроводжується нібито інтерв’ю Земної.

Наталя Земна була вкрай обурена нахабством і безпардонністю шахраїв: «Я ніколи не рекламувала подібних препаратів! Без мого відома використали мою фотографію і моє ім’я в просуванні сумнівних засобів!» Народна цілителька, очільниця «Зеленої планети Земної» просить людей не довіряти подібним фальшивим рекламам, адже ці, вибачте на слові, «ліки» можуть виявитися не просто неефективними, але, що набагато небезпечніше, –нашкодити здоров’ю.

Якщо не полінуватися і перевірити, що ж собою являє сайт, на якому розміщена реклама «Папілайту» та «Папілюксу», то можна помітити: все його розділи – просто повторення одного й того ж тексту, це відразу повинно насторожити читачів. А посилання у назві сайту на Національну академію медичних наук України явно покликане додати переконливості рекламі «чудодійного» засобу.

Шахраї використовують для збільшення продажів імена інших відомих і шанованих людей. Євген Комаровський та Ольга Богомолець також були змушені попередити про те, що вони не мають ніякого відношення до заявленого в рекламі препарату і ніколи його не рекламували.

Зауважимо, що фітозасоби «Зеленої планети Земної» проходять перевірку на якість, ефективність і безпеку для здоров’я. Фітозасоби Земної продаються ВИКЛЮЧНО у Здравницях «Зеленої планети Земної»!

З повагою, адміністрація «Зеленої планети Земної»