Новини

СВЯТО ЖІНКИ

Сьогодні – незвичайний день, коли мені хочеться привітати жіноцтво із святом. Із святом Жінки. Скільки музики, який вінок пісень кольорів, пахощів звучить у цьому слові – поєднане і життя і ніжність, і любов, і мудрість, і терпимість і багато ще всього іншого, що містить у собі жіноча щедра душа. Я зустрічаюся з вами, любі  жінки, щодня – на консультаціях, бачу вас на вулицях міст і сіл України, в транспорті, у різних установах і магазинах, в усіх сферах нашого життя. Дивлюся на вас – щоразу переконуюсь в тому, що ви найвродливіші у світі, найталановитіші, а чогось, якоїсь родзинки не вистачає. Чого? І я зрозуміла – не вистачає усмішок на ваших вродливих обличчях. Адже усмішка – ніби прикраса до вашої жіночої сутності, навіть до одягу. І якщо вам боляче або прикро, сумно – не соромтеся своїх почуттів. Краще бути щирими з усіма, хто вас оточує і  вміти радіти найменшим дрібницям, яких немало кожного дня. Мрійте про майбутнє, плануйте його. Але завжди радійте всьому тому, що є в теперішньому часі. Не відкладайте нічого приємного на потім, пояснюючи тим, що сьогодні у вас немає часу. Відкладіть всі домашні турботи, сходіть на берег річки, озера або в ліс, вдихніть свіже повітря на повні груди, відчуйте себе  частинкою матінки-природи, нехай вас поцілує сонячний промінчик, обніме вітер, заспіває якась пташина і тільки для вас, щоб звеселити вашу душу. На дереві розпустилися перші бруньки, на кущах або на галявині розцвіла якась квіточка. Це те, що називається радістю життя. Радійте, усміхайтеся. А усмішка – це ваша візитна карточка і чарівний ключик до здоров’я. Тож, усміхайтеся, випромінюйте радість, віднаходячи її в глибині своєї душі, даруйте тепло свого серця і пам’ятайте завжди, що Бог послав чоловікам натхнення в образі жінки для добра.

Вроду кожної жінки підсилює природа. Часто жінки скаржаться, що волосся втрачає красу внаслідок інтенсивного фарбування хімічними засобами. Можливо вони зручніші у використанні – не треба збирати трави, готувати відвари, настої. Але із сивої давнини жінки володіли мистецтвом надавати волоссю найрізноманітніші бажані відтінки природними засобами. Інтенсивність відтінку волосся залежить від його природного кольору, індивідуальної сприятливості, товщини. Навіть один і той же природний фарбник дає різні відтінки. Аби побачити результат природний фарбник спочатку нанесіть на пасму, а не на все волосся. Я не раз застерігала від вживання настою з листя горіха волоського. Після чого волосся інтенсивно випадає. Чому ж тоді в Болгарії, Польщі,в інших країнах виготовляють шампуні саме  із листя горіха? Річ у тому, що  при вживанні внутрішніх настоїв і відварів з листя горіха волосся випадає. А при зовнішньому застосуванні  навпаки – росте. Тому дві столових ложки листя та перетинок горіха залийте двома склянками окропу, настійте 30 хвилин. Половину настою використайте для втирання в шкіру голови. Іншою половиною ополіскуйте волосся. Такий засіб підсилює його ріст, зміцнює волосся і надає гарного темного кольору. Це природний фарбник для чорнявих красунь. Для золотаво-оранжевого кольору волосся і його зміцнення використовуйте цибулю. Тобто, цибулиння. Цей засіб був відомий єгиптянам ще 4 тисячі років тому . Сучасна наука з’ясувала, що в цибулинні особливі є речовини, які дуже гарно фарбують волосся. Ми ж всі пам’ятаємо, що ці фарбники ми застосовуємо, коли на Великдень фарбуємо крашанки. Для цього візьміть дві столових ложки цибулиння золотавого залийте однією склянкою води, настійте до ранку. А вранці поставте на вогонь, на хвилин 10-15, настоюйте допоки прочахне, процідіть і полощіть волосся. Воно набуде  відтінку золотої осені. Якщо захочете надати йому темного, коричневого відтінку, то скористайтеся заваркою чорного чаю, який теж містить фарбник – три столових ложки  заварки чаю залийте однією склянкою води, прокип’ятіть хвилин 15 на малому вогні і настійте допоки не прочахне. Щоб надати волоссю ще темнішого кольору, до відвару додайте одну столову ложку кави.

З давніх давен знають – ромашка лікарська надає волоссю золотаво- світлого відтінку – 200 грам подрібнених квіток ромашки, залийте однією склянкою окропу, можна додати 5 чайних ложок чаю, настійте і після миття голови сполосніть цим настоєм волосся.

Тож, я та всі зеленопланетяни  бажають вам – здоров’я, наснаги, краси і любові та Божої благодаті. Зі святом краси, жіночності, весни!!!