Новини

З Великоднем!

Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!

Коли ми вимовляємо  ці слова, або чуємо, в наших серцях спалахують вогні святої радості про Господа Ісуса Христа Воскреслого. І де б вони не виголошувалися, де б ці слова не лунали, де б не чулися, – усюди  викликають тріпотіння в кожному серці і від них все яскравіше спалахує полум’я віри в душі кожного прославляючого Воскреслого Господа.

Подія Воскресіння Христова – найбільше християнське свято.  І хоч цього року воно відбувається у нас незвично – ми всі вдома, але від цього  величність Воскресіння Ісуса Христа не применшується!

Як знаємо, передує Святу Воскресіння Господнього Великий Піст. І ось сьогодні у цій статті ми хочемо поговорити про те, як без наслідків для організму людини правильно вийти із Посту.

Ще в 18 столітті М. В. Ломоносов одного разу зауважив у розмові з Катериною II, що на Русі народу більше всього «дохне» в перші два тижні після Великодня. Постує народ сім тижнів, а потім, забувши про все,  набиває шлунок – от і не витримує організм такої атаки. Як же уникнути всього цього?

Починати краще за все з продуктів, які добре засвоюються організмом, тобто кисломолочних. Це можуть бути різні кефіри, сири та  молоко.

На Великдень відварюють багато яєць, але це досить важка їжа для шлунка. Якщо ви все-таки не хочете відступати від традицій, з’їжте одне яйце. Повірте, цього вже буде досить, щоб шлунок напружився.

У перші три дні після посту найкраще їсти невеликими порціями кожні 2-3 години. Небажано вживати  у великій кількості м’ясо, заповнюючи тим самим його тривалу відсутність у вашому шлунку. З м’ясних страв краще засвоюється парова котлетка, курячий бульйон або відварене курча. Любителям риби  радимо розпочинати  з тріски або судака.

Що стосується випічки, то її краще теж їсти потроху і вчорашню; паски людям, хворим  на холецистит взагалі їсти не можна! . А ось сирну паску можна їсти без побоювання.

Таким чином, попередити наслідки виходу з посту може дотримання наступних правил:

 

  • Кількість їжі, яка споживається за святковим столом, не повинна бути надмірною. Краще за все припинити їсти, коли ще залишається невеличке відчуття голоду.
  • Не слід намагатися з’їсти більше за допомогою лікарських засобів. Останні здатні лише частково покращити перетравлення їжі, та не зможуть попередити розвиток наслідків переїдання.
  • Вживання тваринної їжі за святковим столом повинно бути обмеженим, не слід вживати понад 150-200 грамів м’яса (особливо жирного – свинини та баранини).
  • Свідомий та розумний вибір безпечних та корисних продуктів за святковим столом включає переважно рибу та продукти рослинного походження – фрукти, овочі та злакові продукти.
  • Особлива обережність необхідна у вживанні алкоголю. Адже отруєння алкоголем займає перше місце серед причин госпіталізації українців у святкові дні разом із підвищеним травматизмом, випадки якого також пов’язані з алкогольним сп’янінням.

 

Світлого всім Великодня! І згадайте ці поради, коли будете його святкувати! І найголовніше – залишайтеся вдома!!! Бережіть себе та своїх рідних!