Новини

Жасмин, черемха і акація – це не лише гарно, а й корисно

Для лікування невралгій та невритів, а також мігрені можна використати красиву та ніжну рослину – жасмин. З квітів жасмину можна зробити ліки, які мають властивість знеболювати найскладніший, найгостріший  біль. Потрібно насипати квіти жасмину у банку, залити рослинною олією, закрити кришкою, і нехай настоюється півтора місяці. Але кожен день треба підходити до цієї банки, брати її в руки і збовтувати зверху вниз десять разів. Ємність повинна стояти в прохолодному затемненому місці. Цією олією, настояною на жасмині, змащувати хворі місця. Таким засобом користуються навіть при паралічі і судомах.

 

Кущі та дерева навдивовижу цілющі, тож звертати увагу треба на все, що цвіте. Ось, наприклад, черемха. Згадайте, що це дерево не тільки для краси, а й для того, щоб лікувати хворі очі. Найстрашніші, найтяжчі запальні процеси слизової оболонки ока, навіть такі, як трахоми, лікує черемха. Варто зібрати оте травневе листя і квіти, і використовувати в свіжо зібраному вигляді, або ж висушити для того, щоб користуватися взимку. Одну столову ложку подрібненого листя та квітів черемхи залийте однією склянкою кип’яченої охолодженої звечора води і настоюйте до ранку. Уранці можна процідити і промивати хворі очі. Такі настої не лише усувають запальні процеси, а й покращують зір, знімають з очей втому.

Відцвітає одне дерево – зацвітає інше. Облетів цвіт черемхи, а тут, бачимо, зацвітає акція – не менш дивовижна рослина. За допомогою акації лікується варикозне розширення вен. Треба взяти квіти і листя акації, подрібнити, покласти в банку, і залити горілкою. На один літр такої настоянки додати один ретельно подрібнений лимон. Нехай настоюється три тижні, а потім процідити і змащувати хворі ноги знизу догори тричі. І так кожен день перед сном. Вже за 3-4 тижні відзначите, що ноги стали легкими, перестали набрякати, боліти і сховались сині вени.

Тож, не лінуйтеся, і не лише милуйтеся квітучими кущами та деревами, а й беріть від них якомога більше користі