Про нас

Наталя Земна (Наталя Зубицька)

Сьогодні на власному досвіді переконатися у ефективності традиційних споконвічних методів лікування, а саме — у фітотерапії, можна без довготривалих пошуків інформації.  Достатньо завітати до будь-якої Здравниці «Зелена планета Земної», засновницею яких є Наталя Земна (Зубицька). Для багатьох це ім’я не просто відоме, а має особливе значення у житті. Адже саме завдяки її величезному життєвому досвіду, професіоналізму, людяності і старанням десятки людей щоденно отримують цінні поради та цілющі композиції, виготовлені з рослин.

Знайома з дитинства нетрадиційна медицина, яка стала справою життя

Про те, що рослини мають цілющі властивості, Наталя Земна (Зубицька) дізналася ще у дитинстві. Зростаючи у сім’ї травників, вона змалечку спостерігала за тим, як рідні мама і бабуся збирають трави і, по-різному комбінуючи їх, використовують для лікування недуг, для хорошого самопочуття.

Поштовхом до того, щоб застосувати отримані знання на практиці стала власна серйозна хвороба, яку спочатку намагалася лікувати методами та препаратами офіційної медицини. Згодом у дії цих препаратів розчарувалася. Допомагати ж іншим, нести в люди не тільки інформацію про чудодійну силу природи, але й успішно застосовувати свої знання на практиці, Наталя Земна почала тільки після того, як отримала спеціалізовану вищу освіту у Київському інституті народної медицини.

Сьогодні Наталя Земна (Зубицька) — відомий в Україні та далеко за її межами діагност, фітотерапевт, цілитель, засновниця Здравниць «Зелена планета Земної», активний громадський діяч.

Зокрема, вона:

  • автор і ведуча радіо- і телепередач, присвячених народній медицині;
  • професор Міжнародного університету Відня, лауреат премії «The name of Science», володарка грамоти «Свята Софія», яка видається за вагомий внесок у розвиток науки;
  • шеф-редактор авторської газети «Зелена планета Земної», пише і перекладає книги і статті про цілющі властивості трав;
  • поет, автор збірок ліричних творів «Серце у траві» (1995 р.), «Три любові» (2000 р.), «Покоси» (2003 р.), «Дзвони душі» (2017 р.);
  • кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, ордена Святого Володимира УПЦ.

Заслуги народної улюблениці, фітотерапевта Наталі Земної важко переоцінити. Яскравим підтвердження того, що Наталя Земна робить велику справу, є не стільки офіційне визнання її заслуг, наявність нагород і звання, а реальна щоденна допомога хворим людям, повернення надії на одужання тим багатьом, хто зовсім зневірився.

На сьогодні в Здравницях Наталі Земної (Зубицької) представлено більше 100 запатентованих лікарських фітокомпозицій, які складаються з натуральних компонентів.

Велика справа життя: коли тобі вдячні більше сотні тисяч пацієнтів!