Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Про нас

Наталья Земная (Наталья Зубицкая)

Наталя Земна (Наталя Зубицька)

Сьогодні на власному досвіді переконатися у ефективності нетрадиційних методів лікування, а саме — у фітотерапії, можна без довготривалих пошуків інформації про ці методи, спеціалістів, у яких можна було б отримати професійну і грамотну консультацію. Все просто: достатньо завітати до будь-якої Здравниці «Зелена планета Земної», засновницею яких є Наталя Земна (Зубицька). Для багатьох це ім’я не просто відоме, а має особливе значення у житті. Адже саме завдяки її величезному життєвому досвіду, професіоналізму, людяності і старанням десятки людей щоденно отримують цінні поради і ліки, виготовлені із рослин, які позбавляють від недугів.

Знайома з дитинства нетрадиційна медицина, яка стала справою життя

Про те, що рослини мають цілющі властивості Наталя Земна (Зубицька) дізналася ще у дитинстві. Вирісши у сім’ї травників, вона змалечку спостерігала за тим, як рідні мама і бабуся збирають трави і, по-різному комбінуючи їх, використовують для лікування недуг, для хорошого самопочуття .

Поштовхом до того, щоб застосувати отримані знання на практиці стала власна серйозна хвороба. До того Наталя Зубицька сама лікувалась традиційними методами і препаратами, у дії яких розчарувалася. Допомагати ж іншим , нести в люди не тільки інформацію про чудодійну силу природи, але й успішне застосування своїх знань на практиці, Наталя Земна почала тільки після того, як отримала спеціалізовану вищу освіту у Київському інституті народної медицини..

Сьогодні Наталія Зубицька — відомий далеко за межами України діагност, фітотерапевт, цілитель, засновниця Здравниць «Зелена планета Земної», активний громадський діяч. Зокрема, вона:

  • Автор і ведуча радіо- і телепередач, присвячених народній медицині.
  • Професор Міжнародного університету Відня, лауреат премії «The name of Science», володарка грамоти «Свята Софія», яка видається за внесок у розвиток науки
  • Являється головою партії «Зелена планета», основним завданням якої є боротьба за екологію і визнання офіційними спільнотами нетрадиційних методів лікування.
  • Випускає тижневик, пише і перекладає книги і статті про цілющі властивості трав.

Крім того, Наталя Земна є кавалером ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, ордена Святого Володимира УПЦ.

Заслуги народної улюблениці, фітотерапевта Наталії важко переоцінити. І яскравим підтвердження того, що Наталя Земна робить «велику справу», є не стільки офіційне визнання її заслуг, наявність нагород і звання, а реальна допомога багатьом: тим, хто іронізував, не вірив, може, просто експериментував, або й зовсім зневірився. І всі, хто звертався до Наталі особисто чи до спеціалістів «Зелена планета Земної», отримали бажаний результат, — вилікувались від недуг, отримали цінні поради і настанови. На сьогодні в Здравницях Наталії Зубицької представлено більше двохсот запатентованих лікарських препаратів, які складаються з натуральних компонентів. Зберегти красу тіла і душі, не отруюючи їх «хімією», — можливо!

Велика справа життя: коли тобі вдячні більше сотні тисяч пацієнтів!