Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Здравниці

Сьогодні важко знайти людину, яка б не жалілася на своє здоров’я, і це не дивно: погана екологія, незбалансоване харчування, постійні стреси не можуть не позначитись на загальному стані організму. Звідси — алергії, негаразди з харчуванням і сном, дратівливість, головний біль та інші проблеми, аж до серйозних захворювань. Досить часто медикаментозні засоби офіційної медицини виявляються недієвими проти недуги, мають багато протипоказань і побічних небажаних ефектів. Мережа Здравниць «Зелена планета Земної» — це гідна альтернатива офіційним методам лікування. Її методи оздоровлення базуються на використанні лікарських рослин, поєднаних у цілющих випробуваних фітокомпозиціях.

Мережа складається з 48 оздоровчих закладів, розташованих майже в усіх областях України. Її засновницею є широко відома в Україні та країнах СНД діагност, фітотерапевт і народна цілителька Наталя Земна (Зубицька). Кожна «зеленопланетна» Здравниця щоденно приймає десятки людей, що прагнуть позбутися тривалої хвороби або просто зміцнити своє здоров’я.

Головними перевагами наших Здравниць є:

  • Використання в оздоровчих цілях виключно натуральних фітозасобів. Така практика є високоефективною, позитивно впливає на стан організму загалом, здійснює загальнозміцнюючий та імуномодулюючий вплив і практично не має протипоказань. На сьогоднішній день в Здравницях Наталі Земної представлено понад 200 запатентованих фітокомпозицій, до складу яких входять лише природні компоненти.
  • Зручне місце розташування. Розгалужена мережа філій дозволяє обрати заклад у найближчому населеному пункті. У будь-якій Здравниці «Зеленої планети Земної» наші досвідчені фахівці нададуть безкоштовну консультацію як місцевим мешканцям, так і гостям з інших міст і навіть країн.
  • Бездоганна репутація, заслуги та позитивні відгуки. Засновниця мережі Наталя Земна є кавалером ордена «За заслуги» III ступеню і ордена Святого Володимира УПЦ. Вона професор Міжнародного університету Вени, має почесну грамоту за внесок у розвиток науки «Свята Софія», лауреат престижної премії «The Name in Science». Однак набагато вагомішим, ніж будь-які офіційні звання і нагороди, є багаторічний успішний досвід зцілення людей традиційними методами української народної фітотерапії.

Звертайтесь до наших Здравниць, і ми, завдяки цілющим силам природи і невтомній сумлінній праці наших досвідчених співробітників, повернемо вам втрачене здоров’я!