Зображення Уросепт

Уросепт

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Уросепт має специфічну дію (санація статевих органів) під час захворювань, спричинених хламідіями та іншими вірусними та інфекційними збудниками, включно й тими, що передаються статевим шляхом. Уросепт діє протизапально, розсмоктувально, противірусно та антимікробно. У жінок такі захворювання клінічно виявляються виділеннями та свербінням зовнішніх статевих органів, тягучим болем у нижній третині живота, різями під час сечовиділення, болем у попереку. У чоловіків унаслідок переохолодження, травми органів малого тазу, інфікування згаданими вище збудниками виникає гостре запалення сечовивідного каналу. Воно супроводжується нетриманням сечі, частими позивами та болями під час сечовиділення, пониженням потенції, болем у попереку. Лабораторно досліджуються виділення з піхви та уретри для уточнення діагнозу. Уросепт, окрім антихламідійної дії, має протизапальні та імуномодулюючі властивості.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: плодів ялівцю – 6 мл, трави вербени – 6  мл, трави звіробою – 6 мл, квіток лаванди – 6 мл, пагонів омели білої – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий  Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Хламідіоз та інші інфекційні, вірусні захворювання. 2. Уретрити різного походження, крім венеричних захворювань. 3. Запальні процеси зовнішніх статевих органів різного походження. 4. Сечокам’яна хвороба (після коліки). 5. Аденома статевої залози (разом із Простаденом). 6. Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки при наявності Helicobacter Pilori. 7. Хронічні запальні захворювання сечостатевої системи: пієлонефрит, пієлоцистит, простатит, аднексит, сечокам’яна хвороба. 8. Вірусні гепатити. 9. Реативні поліартрити, в т. ч. хвороба Рейтера в якості протимікробного засобу. 10. Токсичний гепатит. 11. Токсоплазма. 12. При зменшеній печінці. Уросепт можна поєднувати з іншими протизапальними, антисептичними та протихламідійними засобами (хіміотерапія та антибіотики). Лікування статевих пар повинне бути одночасним. Повне одужання має підтвердити лабораторний контроль, а також припинення виділень та болю внизу живота і в попереку.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. до вживання їжі та четвертий раз перед сном. В гострий період приймати по 5 крапель через кожні 1-2 години протягом 5-7 днів із переходом на звичайну дозу засобу для закріплення результату і нормалізації клініко-лабораторних показників.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.