Весняний догляд за шкірою

21 квітня 2024 р.

Найкращий вплив на шкіру — зі середини організму. Хай якби ви не піклувалися про шкіру ззовні, слабкий стан здоров’я все одно косметикою не приховаєш. Але це зовсім не означає, що турбота про шкіру буде зайвою.

 

Тим більше, якщо доглядати за шкірою зі середині та ззовні за допомогою одного і того ж засобу. Зробіть суміш зі свіжих або сухих доступних весняних трав: стокроток багаторічних (Bellis perennis), кропиви дводомної (Urtica dioica),розхідника звичайного (Glechoma hederacea), підмаренника м’якого (Galium mollugo), кульбаби (Taraxacum officinale). Можна додавати також підмаренник чіпкий (Galium aparine) та зірочник середній(Stellaria media).

Візьміть 1 ч. л. сухоїабо 2 ч. л. свіжої суміші на склянку окропу, дайте настоятися, процідіть і пийте теплим як чай. Охолоджений чай гарно послужить як тонік для обличчя та шиї. Можна налитийого в пляшечку з дифузором і розприскувати на шкіру кілька разів впродовж дня.

Весняні трави відновлюють втомлену шкіру, живлять її, допомагають від сухості, екземи та нейродерміту. Підмаренник чіпкий активізує роботу нирок (має сечогінну дію),допомагає від екземи та вугрів (у вигляді мазітакож),має антимікробну дію, підтримує імунну систему та захищає слизові оболонки. Зірочник очищує і відновлює організм, допомагає проти запалень, ревматизму, проблем з печінкою, захворювань сечового міхура.Підмаренник м’який застосовується при серцевих хворобах, гастритах з болями, хворій печінці. Стокротки відновлюють порушений обмін речовин та слизові оболонки, надають сил, знімають запалення, мають жовчогінну дію. А про кропиву й кульбабу в двох словах і не скажеш, настільки їхня дія різноманітна. Всі дикі трави є джерелом мінеральних солей, вітамінів, органічних кислот.

Ці рослини настільки всюдисущі, що вже завтра зможете випробувати цей рецепт, а якщо смакуватиме, ще й насушите по пучечку кожної — не багато, бо ж попереду літо та осінь, отже, ще багато чим кортітиме запастись!

Залиште свій коментар