Зображення Золотник

Золотник

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Золотник сприяє оновленню структури і функцій клітин підшлункової залози, підсилює її ферментативну активність, стимулює кишкове травлення. З давніх-давен золотником називали підшлункову залозу, – важливість цього органа відзначено у відомій приказці: «Золотник малий, та дорогий».
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: коренів кульбаби – 7,5 мл, насіння кропу посівного – 7,5 мл,  кореневищ  з коренями оману – 7,5 мл, листя шавлії – 7,5 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Порушення травної функції підшлункової залози. 2. Гострий та хронічний панкреатит. 3. Гіпоацидні (разом з Гастротоном) та гіперацидні (разом з Гастроульканом) гастрити. 4. Коліти, ентероколіти, неспецифічний виразковий коліт (разом з Ульканом). 5. Головний біль, запаморочення, гіпотонія. 6. Ураження шкіри обличчя, голови, рук, облисіння. 7. Камінці в підшлунковій залозі. 8. Біліарний панкреатит при жовчокам’яній хворобі, холангітах та інших хворобах біліарної системи. 9. Діабет. 10. Безпліддя. 11. Діатез у дітей (разом з Нормострумом). 12. Для зниження рівеня холестерину.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час загострення захворювання – по 5 крапель із двома столовими ложками теплої води кожні 1-2 години на тлі специфічної дієтотерапії.

Після їжі:

по 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день через 15-30 хв. після вживання їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.