28 конференція Українського товариства «Зелена планета» та творчій вечір Наталі Земної

1 февраля 2017 г.

21-22 січня 2017 року у Києві у Великому конференц-залі Національній Академії Наук України відбулася чергова ― 28-а конференція Українського товариства «Зелена планета» та творчій вечір Наталі Земної.

За ініціативою відомого фітотерапевта, президента Товариства «Зелена планета» такі науково-практичні конференції відбуваються щорічно 2-3 рази на рік.

В роботі останньої конференції взяли участь 95 працівників (лікарі, консультанти, провізори, фармацевти та ін.) з 66-и Здравниць «Зелена планета Земної». З великим інтересом прослухали доповіді лікарів ― консультантів:

Шлапака В. В. (м. Рівне) ― «Кишківник ― найцікавіший орган людського тіла»

Смалька Є. Я. (м.Луцьк) ― «Дисбіоз, дисбактеріоз у практиці роботи лікаря «Зеленої планети Земної»;

Микитюк О.І. (м. Львів) ― «Лікування захворювань опорно-рухового апарату у пацієнтів різних вікових груп фітокомпозиціями «Зеленої планети Земної»;

Григоренко О. І. (м. Кам’янець-Подільський) ― «Діагностування та лікування жіночого та чоловічого безпліддя»;

Івановій М.І. (м. Конотоп) ― «Випадки з практики лікування»;

Бабиній Л.М. (м. Сєвєродонецьк) ― «Фітокомпозиції + інноваційні методи = завжди позитивний результат».

Щорічні конференції сприяють обміну досвідом лікування хвороб фітокомпозиціями «Зеленої планети Земної», зростанню рівня кваліфікації працівників Здравниць.

А у вечірній час всі учасники конференції були запрошені на урочисте свято «Зеленої планети Земної» ― творчій вечір під назвою «Дзвони душі» поетеси, авторки багатьох поетичних збірок Наталі Земної.

«Поділюсь усім, що маю…» ― це слова з віршу Наталі Петрівні. І цього вечора Вона щиро знайомила своїх прихильників  зі своїми поетичними творами із збірок «Ранок на Десні», «Серце у траві»,  «Три любові», «Дзвони душі», «І озветься в Крехаєві Бог», «Покоси» у власному виконанні.

Вірші Наталі Петрівни, як і життя, сповнені і радості, і печалі, і віри, і розчарування, і світлого кохання. Тому й легко лягають на музику.

На вечорі прозвучали пісні, романси на слова Наталі Петрівни та її сина Костянтина у виконанні відомих співаків ― народного артиста Олега Марцинківського та заслуженого артиста Віталія Свирида, Т. Скамаровській, народного тріо «Зірниця».

Наталя Земна не лише поетеса, фітотерапевт, вона і науковець…Академік Української екологічної академії наук, Президент Всеукраїнського товариства ― Українського товариства «Зелена планета», Генеральний директор ТОВ «Зелена планета Земної».

Багато вітань одержала Наталя Петрівна цього вечора від представників організацій Києва і України, іноземних гостей.

З душевним теплом та великою повагою привітав Наталю Земну та зачарував присутніх грою на баяні композитор, диригент, баяніст Володимир Зубицький.

Представники Європейської Міжнародної асамблеї , членом якої, до речі, є і Наталя Земна, вручили їй  Міжнародний Сертифікат Якості Швейцарського Інституту Стандартів «SIQS»  (г. Цюріх, Швейцарія) за відповідність продукції мережі Здравниць «Зелена планета Земної», що організована Наталією Земною, європейським стандартам якості.

Цей особливий день в науковому і літературному житті України закінчився презентацією нових друкованих видань Наталі Земної:

– унікальне видання «Квітник Наталі Земної» ― це розповіді про квіти у нашому житті, зібрані за більш ніж 40-річний досвід роботи в народній медицині, опис понад 90 різновидів рослин, які оточують нас у повсякденному житті. Книга розрахована на широке коло читачів, а в кінці ще й містить казку про квіти для малечі ― «Абетка Зеленої планети» з віршованими розповідями про рослини. Автор веде батьків разом із дітьми у світ Природи, щоб навчитись любити і берегти його.

– абетка видана і окремою книжечкою з чарівними малюнками для наймолодших читачів.

– двотомник «Дивосвіт Зеленої планети». У сбірці подані рецепти традиційної народної медицини, докладно розказано, як відновити здоров’ я за допомогою лікарських рослин та правильно підібраних продуктів харчування, представлені рецепти народної косметики.

– ліричній щоденник «Дзвони душі» ― вірші, що «вистраждані душею і виболені серцем». 20 років тому весь наклад книги пропав, але відновлене видання знову відкриває для нас поетесу Наталю Земну, її щирість, відкритість, пастельну образність.