33-тя конференція «Зеленої планети Земної»

31 січня 2018 р.
26-27 січня 2018 року на чергову конференцію в Києві з'їхалося майже 90 фахівців мережі здравниць з 25 міст України. Тема зборів: «Підведення підсумків, оцінка ефективності роботи, формування напрямків діяльності на майбутнє».

Зі звітом про роботу підприємства та здравницях «Зеленої планети» виступила Генеральний директор Наталія Петрівна Зубицька (Земна).

За роки роботи в здравницях накопичилося чимало корисного досвіду з лікування людей засобами фітотерапії, переконання в їх ефективності та безпеки, індивідуальному підходу до кожного відвідувача.
«Чим більше розмовляємо, спілкуємося з людьми, тим більше довіри до «Зеленої планети», - впевнена Олена Лунгул (Миколаїв). З нею згоден і Віктор Шипуля (Запоріжжя): «Лікування з вірою в успіх і без зайвих сумнівів дає набагато кращий результат!». «Значно збільшилася довіра до лікування природними засобами», - зазначає Наталія Банцер (Полтава). «За два з половиною роки до нас звернулося майже 20 тис. Осіб - в основному ті, які не знайшли допомоги в установах офіційної медицини», - розповідає Аліна Пастовенський (Біла Церква).
Євген Смалько (Луцьк) відзначив збільшення кількості випадків екзотичних хвороб, поділився позитивним досвідом співпраці з лікарями офіційної медицини: урологами, ендокринологами, гінекологами. Оксана Григоренко (Кам'янець-Подільський) та Олена Тисячна (Вінниця) поділилися незабутніми враженнями від літньої експедиції в Карпати, дуже корисною для всіх учасників в професійному плані.
Усі зеленопланетяне захоплено слухали розповідь Наталії Земної про нещодавню поїздку в Гану: про багатий рослинний світ джунглів, цікаві властивості місцевих рослин, про народну медицину, жителів і звичаї цієї африканської країни. І не просто слухали, а й на власні очі побачили диво-перчики, жовті баклажани, плоди какао, коли, ріжкового дерева, місцевої шовковиці - ноні. А п'ятикілограмову «картоплю» -ямс ще й спробували!
Другий день роботи конференції був присвячений суто лікувальним питань. Суспільство заслухало і обговорив чимало цікавих доповідей фахівців здравницях «Зеленої планети Земний».

Наталія Земна розповіла, як справлятися засобами «Зеленої планети» з трахомою і глаукомою, про застосування протипухлинних фітокомпозицій, лікуванні головного болю, інфекційних уражень, про лікарські рослини (зокрема, про аконіт, селері, кадилом, Андромеди і багатьох інших). Був і чудовий майстер-клас по природного косметиці від пані Наталії.
Матеріали конференції ви зможете прочитати в газеті «Зелена планета Земної».

«Ви - творчі люди, Цілителі з великої літери! Вивчайте фітокомпозиції, досліджуйте їх різнобічну дію і неодмінно домагайтеся того, щоб кожного пацієнта стало краще »- закликала суспільство Наталія Петрівна.