Позбавляємось сивого волосся

26 апреля 2015 г.

Звичний атрибут похилого віку − сиве волосся, незабаром може залишитися тільки в спогадах.

Європейські вчені знайшли спосіб, що дозволяє повернути природний колір волосся, без необхідності в застосуванні фарби або походу в перукарню.

У своєму звіті, дослідники повідомляють, що сиве волосся утворюється внаслідок окислювального стресу, в ході якого відбувається акумулювання пероксиду водню в коренях волосся, що призводить до знебарвлення зсередини.

Як з'ясували вчені, від великої кількості акумульованого пероксиду водню, можна позбутися шляхом локального впливу ультрафіолетом сонячного світла, активуючого псевдокаталазу під назвою PC-KUS.

Більш того, цей же засіб ефективний при лікуванні захворювання шкіри вітіліго, яке характеризується депігментацією ділянок шкіри.

«Протягом багатьох поколінь, було випробувано безліч способів приховати сиве волосся”, − каже лікар Джеральд Вайсман».

«Вперше розроблено засіб лікування шляхом впливу безпосередньо на корінь проблеми. Більше того, він ефективний для лікування від вітіліго. Це захворювання, хоча і є, по суті, косметичним, має серйозні соціо-емоційні наслідки для хворих. Ефективний засіб лікування даного захворювання, може радикально поліпшити якість життя багатьох людей».

У ході експерименту, група з 2411 хворих вітіліго пройшла курс лікування псевдокаталазою, яка активується сонячним світлом. Пігмент шкіри і вій був відновлений.