Привітання вiд засновника компанії «Зелена Планета» — Наталі Земної

31 декабря 2015 г.

«Ось і закінчується 2015 рік. Яким же був рік, що минає? Насамперед, зустрічаючи Новий рік, ми завжди схиляємо голову, дякуючи за той рік, який прожили, в якому творили, навчалися, переймали досвід, вершили добрі справи. А ті, що незавершені, забрали із собою і несемо у наступаючий 2016 рік, щоб там завершити.

Зеленопланетяни у 2015 році працювали самовіддано, допомагали всім, хто звертався до нас, працювали також для людей, які захищали нашу землю, нашу країну і нас. Працювали й над тим, щоб зібрати всі до єдиної потрібні рослини. А потрібно багато було — 587 рослин, які входять більш ніж у 150 композицій, щоб надати вам допомогу. Насамперед, щоб ви не хворіли. А якщо вже захворіли, то вилікувати вас. А найбільше допомагали тим, у кого хронічні захворювання. Бо куди ж людина піде із тою хронікою, яку треба лікувати тривалий час? Вживати хімічні препарати — пігулки, уколи, крапельниці — не завжди безпечно. Іноді від цього виникають алергії, іноді ускладнення, погіршення стану. Тож для того, щоб лікувати задавнені недуги, треба допомогати собі природними ліками, ліками з трав. Саме на це й покликана народна медицина в поміч всім хворим.

Більш інтенсивно в цьому році ми йшли до людей, наближалися до них і Здравницями своїми «Зелена планета Земної», і з людьми спілкувалися. Писали багато рецептів і в газеті «Зелена планета Земної», і в брошурці «Золоцвіт», яка, на жаль, не буде виходити у наступному році, але я хочу вас запевнити, що всі ті рецепти, поради, консультації, і все те інше, що мало бути надруковане у «Золоцвіті», обов’язково ми подамо у газеті «Зелена планета Земної». Я думаю, що ви вже встигли її передплатити. Газета майже найдешевша в Україні серед аналогів і має велику кількість інформації, нібито домашня оздоровча енциклопедія. Тож якщо ви бажаєте зробити передплату – це можна здійснити у будь-якому поштовому відділенні.

В цьому році були відкриті нові Здравниці «Зелена планета Земної», насамперед, в Одесі. Ми відкрили Здравниці на вулиці Старопортофранківскій, 71-а для одеситів і для приїжджих із Одеської області на Старосінній, 15. Тепер вони можуть користуватися як фітокомпозиціями, так і консультаціями. У Кривому Розі на вулиці Косіора, 63 є «Зелена планета Земної». В місті Тернополі також відкрилася на вулиці Злуки, 4 Здравниця «Зеленої планети Земної» на прохання жителів Тернопільщини.

Іноді в деяких містах довелося відкривати нові Здравниці. Тому що або у відкритих раніше завищували ціну, вводили в оману людей, або ж по-іншому якось несумлінно ставилися до своєї праці — зцілювати людей. Адже «Зелена планета Земної» — це поєднання, насамперед, народної медицини із офіційною медициною. Це два крила, які так потрібні були людям, щоб лікувати і хвороби в гострому стані, і хронічні хвороби. Ще в 2000 році почала здийснюватися моя давня мрія — поєднати народну медицину із офіційною. І ось з 2000 року працює Товариство природолікування лікарів, цілителів, знахарів, травознаїв в тандемі, щоб допомагати людям.

Окрім того, ми почали працювати над тими захворюваннями, які вважаються невиліковними. Або над такими, що піддаються тяжко лікуванню. Про це говорять не лише хворі люди, а й лікарі від офіційної медицини. Народна медицина вирішила підставити своє плече. Адже дуже багато є досвіду у лікуванні таких захворювань, рецептів, і звісно, природи живої, цілющої, яка до послуг народної медицини і хворих, які страждають від різних тяжких недуг. 16-го і 17-го січня у нас відбудеться конференція. Ми збираємо лікарів провізорів, травознаїв з питання лікування тяжких недуг.

Дуже багато до нас звернулося молодих сімей, у яких не народжувалися діти. Радію з того, що змогли їм допомогти. Бачу, що батьки щасливі, і діти усміхнені на руках. А їх з’явилося дуже багато, адже ми почали дуже ефективно лікувати неплідність як жінки, так і чоловіка. Жінка швидше вагітніє — за 3-4 місяці, потім виношує здорову нормальну дитину, і сама народжує її на світ.

Лікуємо захворювання очей, працюючи із офтальмологами. Почали лікувати туговухість, запальні процеси, глухоту. І, зокрема, кохлеарний неврит, який вважається нібито невиліковним. Вже є гарні результати. Допомогаємо й при інших захворюваннях, з якими до нас звертаються українці, а також багато людей з інших країн світу за зціленням. Бо ж на те ми й називаємося цілителями. Якщо хочеш, щоб людина була здорова — зцілюй і її душу, і тіло. Ніколи не відокремлюй органи і системи. Людина — це цілісний організм, це є всесвіт, який треба так і лікувати. Отже, радію з усіма тими, хто одужав у цьому році. А тим, хто ще не встиг досягти гарного успіху в лікуванні, бажаю наснаги, терпіння, віри і надії. Людина повинна вірити, сподіватися і працювати. І тільки тоді буде гарний успіх. Запевняю, що лише у спільній праці, співдружності, душевній простоті і щирості хворого із лікарем можна добитися дуже гарних результатів. Саме цього і бажаю вам я.

Закінчуючи цей рік, в якому ми прожили, ми повинні взяти все гарне, прекрасне, те, чому ми навчилися, взяти із собою в наступний рік і працювати творчо ще краще. Тож, наснаги вам, здоров’я, тепла природного і людського, взаєморозуміння і щонайбільше — миру на землі. Нехай вас Бог благословляє. Божої вам благодаті! І до зустрічі у новому році. На все добре!»

Ваша Наталя Земна