Сонце — це життєдайна енергія

17 марта 2015 г.

Майже за тисячолітню історію свого існування українці сформува­ли власні уявлення про навколишній світ і пов’язані з ним вірування, причому ці вірування увібрали в себе елементи і язичницької, і хрис­тиянської релігій. Як і колись, українці зараз вірять у різні прикмети, силу чарів, проклять, силу молитов, замовлянь. Немає нічого дивного в тому, що з незапам’ятних часів лю­ди обожнювали Сонце. Сонце — це життєдайна енергія, тепло, що пробуджує все живе від зимового сну, дарує щедрий урожай. Йому поклонялися, до нього зверталися з молитвами. Не випадково, що серед найдавніших магічних знаків, знак Сонця — коло — найголов­ніший. Ві­рили в те, що сонце за людські провини може на них образитись і то­ді згорять усі посіви і настане великий голод.. Затемнення ж сонця вважалося як сигнал попередження.

Астрономи підтверджують вірогідність глобальних природних катаклізмів (змін) саме в момент збігу весняного  рівнодення і затемнення Сонця. Такі збіги відбуваються кожні: 532, 1 596, 7 980, 9 576 років. Причому найбільші природні катастрофи відбуваються саме в 7980-річні й 9576-річні періоди: таким був катаклізм межі палеоліту й мезоліту.

У п'ятницю, 20 березня, настане повне сонячне затемнення на весняне рівнодення. Це 61-е затемнення сто двадцятого Сароса.

Але все заключається у виборі кожної людини. Як говорили скіфські волхви: “Лихо чекає тільки на тих, хто дбає про свої блага та забуває про Душу”

Нам дана сила творіння навколишньої реальності. Коли наші думки чорні – ми створюємо чорноту, жорстокість, підлість і злість. Коли наші думки повні світла − ми створюємо навколо себе світло. Таким чином, ми володіємо могутньою Божественною силою, яка впливає на світ через наші думки і прагнення.