У Лондоні побудували першу частину суперканалізації

25 января 2016 г.

У Лондоні почалося будівництво тунелю під Темзою, який стане головним елементом суперканалізаціі британської столиці. Про це повідомляє Gizmag.

Необхідність спорудження нових стічних механізмів обумовлена ​​тим, що побудована 150 років тому сером Джозефом Базелджетом каналізація застаріла і не справляється з великим об'ємом лондонських нечистот. На момент зведення каналізаційної системи в Лондоні проживало близько двох мільйонів чоловік, а зараз — більше восьми мільйонів.

Тунель під Темзою, призначений для транспортування нечистот. Таким чином, безпосередньо в річку фекалії потрапляти більше не будуть, а наповнюватися Темза буде виключно за рахунок стічних вод (наприклад, дощових). Це дозволить знизити ризик повеней і збільшити пропускну систему.

Прокладка тунелю буде проводиться цілодобово. Планується, що діаметр тунелю становитиме сім метрів, а його довжина — 25 кілометрів. Передбачувана глибина закладки споруди коливається між 25 і 65 метрами. Будівництво тунелю завершать до 2023 року.

Нова споруда, як обіцяють будівельники, прослужить жителям британської столиці 120 років.

Джерело: korrespondent.net