Бережімо золотник!

8 березня 2023 р.

На одному з прийомів оглядала 75 відвідувачів, і 60 з них скаржились на підшлункову — срачка, ригачка, в голові, спині, животі болячка... А причина одна — це маленька залоза, розташована в самому центрі нашого організму. В народі залозу називають «золотник», бо вона хоч і маленька, та дуже важлива. Якщо відбувається порушення її роботи, страждає весь організм.

Хворобу, пов’язану з поганою роботою підшлункової залози в офіційній медицині називають панкреатит.До неї призводить кілька причин. Діти часто травмують залозу під час спортивних занять, в разі падіння, забиття. Негативно впливають на залозу хиби харчування та нездоровий спосіб життя загалом, шкодять також стреси.

З багаторічного досвіду знаю, що загострення або виникнення панкреатиту масово трапляється після посту. Після пісних страв люди «накидаються» на скоромні продукти, потім мають закрепи чи проноси. Спершу потерпає шлунок, особливо з пониженою кислотністю. Токсини з неперетравленої їжі напружують печінку. Але печінка доволі довго «терпить», не скаржиться, а от підшлункова на переїдання, надмір алкоголю, жирного, солодкого «відгукується» гострим нападом болю доволі швидко.

Від больового шоку померти можна, тому через напад панкреатиту часто викликають «швидку». Лікарі роблять укол чи дають но-шпу — біль минає, а хвороба залишається. Гострий панкреатит з часом набуває хронічного перебігу. Біль не так турбує, стає тупим, але негативний вплив хвороби на організм триває, і людина часто потерпає від нових загострень.

Можна сказати, що підшлункова залоза дуже «примхлива», надто вже чутлива. Та чи вона в тому винна? Це ж ми погано пережовуємо їжу, зловживаємо важкими для травлення стравами та й взагалі шкідливими для здоров’я продуктами. А потім читаємо в інтернеті, що й того не можна, і те протипоказане, і те дуже шкідливе в разі панкреатиту. Лікарі забороняють їсти солодке, борошняне, жирне, червоне м’ясо (качине, гусяче, бараняче, яловиче) абощо. Не всі люди готові стати веганами: часом хочеться шматочок сала або м’яса. До того ж, одними заборонами не вилікуєшся.

Іноді питають, чи можна вживати при панкреатиті молочні продукти? Від свіжого молока у деяких людей бувають закрепи, болить голова. Кисле молоко, кефір перетравлюється краще. В декого підшлункова залоза чутлива до яблук, редиски, болить голова після вина абощо. В різних людей по-різному реагує на продукти, підказуючи напрямок лікування.

Слід більше знати та краще дбати про золотник, який малий та дорогий. Підшлункова залоза виконує дві важливі функції. Першу —травну: виробляє, продукує ферменти, які в дванадцятипалій кишці перетравлюють їжу, котра надходить із шлунка. Другу — гормональну: виробляє гормон інсулін, який впливає на багато аспектів обміну речовин, зокрема глюкози. Якщо ферментів підшлункової залози недостатньо, травлення в кишківнику не може йти нормально. Проблеми з інсуліном загрожують цукровим діабетом.

Хвора підшлункова залоза негативно впливає на розташовані поруч органи. Запалена і збільшена голівка підшлункової перетискає, деформує жовчний міхур, і це може бути причиною жовчокам'яної хвороби. Порушується відтік жовчі, її циркуляція, жовч застоюється, стає наче замазка, а згодом з неї утворюються камінці в жовчному міхурі.

Лікарі пропонують робити операцію, тобто видаляти жовчний міхур. Але операція — це завжди травма. Видаляючи жовчний міхур по білій лінії, хірург травмує підшлункову залозу. А підшлункова залоза страшенно не любить травм. Потрібно багато часу, щоб вона знов змогла повноцінно працювати.

Причиною гастродуоденіту, особливо гіперацидного характеру (тобто з підвищеною кислотністю) і трохи меншою мірою гіпоацидного (з пониженою кислотністю), теж є хвора підшлункова. А запалена дванадцятипала кишка, тобто гастродуоденіт, негативно впливає на підшлункову залозу.

«Зелена планета Земної» панкреатит лікує фітокомпозицією ЗОЛОТНИК. ЗОЛОТНИК знімає запалення, допомагає підшлунковій залозі працювати нормально, не допускає розвитку гострого панкреатиту в хронічний, а хронічний не допускає до цукрового діабету. І травмовану підшлункову ЗОЛОТНИК теж відновлює.

Часто доводиться лікувати разом і панкреатит, і гастродуоденіт, і езофагіт (рефлюкс) — коли печінка не може працювати нормально, є закид жовчі. В такому разі ЗОЛОТНИК поєднуємо з ГАСТРОУЛЬКАНОМ, та ЕЗОФАГІНОМ. За три тижні печії вже немає, не смокче під ложечкою, не болить. Гострий біль може бути і гіпоацидним, коли шлунок опущений, кислотність понижена, в шлунку їжа бродить, опускаються нирки, дітородні органи. Тоді слід принаймні тиждень приймати ЗОЛОТНИК, ГАСТРОУЛЬКАН, а потім вже ЗОЛОТНИК, ГАСТРОТОН.

Часто лікують одне, а причина зовсім в іншому. Наприклад, мігрень лікують-лікують, а вона не проходить. Від вина, навіть від запахів починає боліти голова! Людина страждає від болю у скронях, а ми відповідаємо — це підшлункова залоза і її треба лікувати. У лобі болить від застуди, у потилиці — від нервової системи, у лівій скроні — може бути арахноїдит, переходить на праву — енцефаліт. Але підшлункова залоза спричиняє такий головний біль, як ніяка інша причина.

Консультанти «Зеленої планети Земної» бачать чимало людей після апендициту. Але біль в область апендиксу часто поширюється від запаленої голівки підшлункової залози. За клінічними симптомами це визначити важко, бо так само, коли натискають на апендикс, а потім відпускають, біль погіршується, стає гострішою. Отже, оперують апендикс. Таких «апендицитів» чи не 90%, хоча в більшості випадків можна було пролікувати підшлункову залозу і обійтися без операції. Значно менше випадків, коли дійсно врятували людину від гнійного апендициту.

Про голівку підшлункової залози ми вже згадували — вона поблизу жовчного міхура, тіло розташоване по центру, а під шлунок іде її хвіст. Коли підшлункова залоза запалена, хвіст її опущений, страждають мезентеральні залози, вони збільшені. Тоді ЗОЛОТНИК поєднуємо з МЕЗОСАНОМ — засобом для мезентеральних залоз.

Коли хвора підшлункова залоза, дітородні органи теж не будуть почуватись нормально. Багато молодих дівчат скаржаться на проблеми по гінекології, показують на місце, де знаходиться апендикс. Питають, чи лікується цей біль. Частою причиною є підшлункова, і біль добре лікується.

Від панкреатиту страждають яйники, особливо лівий. Крім запаленої підшлункової, тут ще і шлунок опущений, атонічний, понижена кислотність. А від того нирка і матка опущені, загін шийки матки, болючі місячні. В перший день буває і анальгін приймають, і лежать — не знають, де подітися.

Панкреатит не дозволяє виносити дитину, спричиняє викидні. Хоч і кладуть жінку на збереження, тільки-но щось не сподобалось підшлунковій залозі, стається викидень. А офіційна медицина вперто лікує дітородні органи і не зважає на підшлункову залозу.

Чимало людей звертаються в «Зелену планету Земної» із діагнозом остеохондроз. Питаю, чи тріщить у шиї, болять суглоби у плечах, терпнуть руки, болить голова, підвищується тиск? Ні. Відповідають, що болить між лопатками. Такий біль, що важко повернутися, ніби хтось кілок встромив.

Це не остеохондроз. Іррадіація болю відбувається від запаленого тіла підшлункової залози. Якщо голівка дає біль у підвздошну область, хвіст — на мезентеральні залози і тонкий кишківник, тіло підшлункової залози дає біль саме між лопатками. Коли миємо посуд, руки донизу опущені, одразу між лопатками починає боліти, пекти. Це місце натирають мазями, лікуючи остеохондроз, а він знову і знову відновлюється, тупий і дуже-дуже неприємний. Пролікували підшлункову залозу — зник біль, де й подівся «остеохондроз».

Винуватять остеохондроз, якщо болить шийно-комірцева зона у дуже знервованої людини. Ходять на масажі, натирають мазями, а біль той залишається. І нікуди не подінеться, поки хвора підшлункова залоза. Якщо пройти курс лікування ЗОЛОТНИКОМ, то можна буде і посуд мити, і нахилятись, і фізкультурою займатися, і жити без болю.

Залиште свій коментар