Зображення Брадикард

Брадикард

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Брадикард сприяє зміцненню серцевого м’яза і цілеспрямовано діє на блукаючий нерв, понижуючи його активність, що прискорює серцеві скорочення до норми (60-80 ударів за хвилину) і сприяє покращенню загального стану хворого. Лікує брадикардію – уповільнення частоти серцевих скорочень (ЧСС) до 40-59 ударів за хвилину із збереженням правильного синусового ритму. Такий стан можуть спричинити різні захворювання гормональної, серцево-судинної, легеневої систем (інфаркт міокарда, кардіоміопатія, серцева недостатність, емфізема легень та ін.), порушення обміну речовин, інтоксикація та порушення функції щитоподібної залози.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: плодів глоду – 7,5 мл, кореневищ  то коренів  родіоли рожевої – 7,5 мл, кореневищ  лепехи – 7,5 мл, плодів лимоннику китайського – 7,5 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Брадикардія різного походження. У разі захворювання на брадикардію потрібно з’ясувати і усунути її причину.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.