Чому в Богданчика поганий апетит?

27 грудня 2022 р.

У Здравниці «Зеленої планети Земної» звертаються не лише дорослі — мама йде, бабуся, і за руку ведуть дітей та онуків. Це третя частина наших відвідувачів. Одного з таких маленьких пацієнтів дивилась в Здравниці №9, що працює в місті Рівному на вул. Ніла Хасевича, 1.

До нас прийшов малий Богданчик: «А ну ж бо, давай тебе подивимось. Рученьки отак поклади, який красивий пуп у тебе!»

Пальпація показує, що в Богдана печіночка збільшена, стінки шлунка розтягнуті, знижена кислотність — тому і травлення їжі уповільнене. На запитання про апетит мама відповідає, що дуже поганий. І як він може бути гарний? В шлунку ще вчорашня їжа не перетравилася! Вона відучора бродить та гниє, тому дитина не може сьогодні їсти нормально.

Шкіра на рученятах дуже суха — це вказує на те, що хвора ще й підшлункова залоза, не виконує повною мірою секреторну функцію, тобто не виробляє травні ферменти. Вже час від часу з'являється ацетон, на це вказує сухість шкіри.

«Ацетон», так в народі називають діабетичний кетоацидоз. Він виникає через нестачу інсуліну, і внаслідок цього через нездатність клітин до засвоєння глюкози. Від глюкози клітини отримують енергію, а якщо її бракує, організм запускає механізми ще більшого вивільнення глюкози і підвищення її рівня в крові.

Через енергетичне голодування клітини вдаються до альтернативного джерела енергії — вільних жирних кислот. Обмін жирних кислот відбувається в печінці й супроводжується виробленням, зокрема, ацетону. В результаті закислюється організм, порушується водний, електролітний баланс.

Під час нападу відчувається характерний ацетоновий запах; спостерігається загальна слабкість, втома; може нудити і початись блювання; потовиділення знижується, шкіра та слизові оболонки сухі; сповільнені рефлекси, можливі зміни свідомості; тиск, температура знижені, а серцебиття і дихання прискорені.

Тож якщо Богданчику зараз не пролікувати печінку, шлунок, підшлункову залозу, може розвинутись цукровий діабет. А в дітей підвищена небезпека діабетичної коми. Лікарі кажуть, що вона може виглядати по-різному — інколи дитина йде по вулиці і знепритомніє, може дома відчути слабкість, втому, навіть втратити свідомість.

В «Зеленій планеті Земної» є всі необхідні засоби з цілющих рослин, щоб не допустити не тільки коми й цукрового діабету, а й повернути дитині нормальне травлення і відновити загальне здоров’я.

Фітокомпозиція ГЕПАХОЛ оздоровлює печінку, ГАСТРОТОН підтягне, тонізує шлунок, ДІАМАНТ допоможе працювати підшлунковій залозі. Ці ліки слід приймати до вживання їжі, а після їди Богданчику слід давати ЗОЛОТНИК, щоб вправно вироблялися ферменти, і апетит був нормальний.

Бачу в Богдана темні круги під очима. Це вказує на те, що в нього ще є паразитарне ураження. Можливо через це якраз і виник ацетон. Тому призначаю йому фітокомпозицію ГЕЛЬМІН.

Завжди питаю дітей про домашніх улюбленців, і кажу, щоб вони ГЕЛЬМІН не тільки самі вживали, а ще й котику чи песику по дві крапельки давали (з допомогою мами). Хай домашні тваринки будуть також здорові, не поширюють гельмінтози далі.

Спитала в мами і про нервову систему Богдана: вона мабуть чутлива, дитина трошки плаксива? Мама киває.

Чому так? Бо щитовидна залоза працює не дуже добре, її функція знижена. Залоза занадто маленька, зменшена. Це називається гіпоплазією щитовидної залози і її гіпофункцією. Проблеми зі щитовидною залозою і підшлунковою негативно позначаються на нервовій системі. Люди нарікають на «клубок нервів». І хоча Богдан ще маленький, але той «клубок» вже ой як відчуває!

Щоб зняти напруження підшлункової залози, вже призначили ДІАМАНТ і ЗОЛОТНИК. Для щитовидної залози потрібна фітокомпозиція НОРМОСТРУМ, щоб нерви були спокійні. А щоб ще й добре вчився, додаю ІНТЕЛЯТРИН — для розвитку інтелекту.

Обов’язково прошу таких дітей не вживати цукор, а мамі раджу пропонувати дитині природні солодощі — солодке яблучко, апельсини, мандарини. Хіба що банани їсти не треба. А як дуже хочеться солодкого, то можна з’їсти трошки меду замість цукру.

Залиште свій коментар