Зображення Гідроцел

Гідроцел

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Гідроцел сприяє виведенню патологічно накопиченої рідини в калитці, нормальному розвитку статевих органів чоловіків. Водянка яєчка (гідроцелє) може бути вродженою або судинного чи післятравматичного походження. Ефективність лікування вища у дітей та юнаків.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: насіння моркви дикої – 7,5 мл, плодів ялівцю – 7,5 мл, квіток бузини чорної – 7,5 мл, кукурудзяних стовбчиків з приймочками – 7,5 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. При водянці яєчка у дітей та юнаків. Для прискорення ефекту до Гідроцела можна додати Нефролік, Асцитан, у разі необхідності – Венолік, Арніку, Спайкелан, Орхін тощо. Місцево (на калитку) застосовуються компреси на ніч із рідини Порятунок.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.