Зображення Гриполік

Гриполік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Гриполік застосовується у разі захворювання на грип та гострі вірусні інфекції, а також для їхньої профілактики. Гриполік знижує температуру тіла природним шляхом, зменшує симптоми інтоксикації, полегшує перебіг захворювання, попереджує ускладнення.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток ехінацеї пурпурової – 5 мл, листя шавлії – 5 мл, кореневищ  з коренями оману – 5 мл,  листя мати-й-мачухи – 5 мл, плодів горобини – 5 мл, плодів шипшини - 5 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Висока температура на початку захворювання. 2. Ломота у всьому тілі. 3. Головний біль. 4. Нежить. 5. Першіння і біль у горлі. 6. Невеликі крововиливи на шкірі. 7. Носові кровотечі. 8. Неспокійний сон.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 4-8 разів на день (залежно від стану хворого). Можна поєднувати з Респіраном, Ларинганом та Мигдаліком і Легеневим бальзамом, Імунатом, Гемосаном. В осінній та зимовий період із метою профілактики ГРВІ та грипу приймати по 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 2 рази на день вранці та ввечері.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.