Зображення Ладник

Ладник

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Ладник заспокійливо діє на центральну нервову систему, сприяє розвитку і поліпшенню розумових здібностей. Має антиспастичну і розслаблюючу дії на скелетні м’язи. Тривале інтенсивне лікування веде до поступового відновлення фізичного стану, рухів, мови, зору, слуху, розумового розвитку. У незадавнених випадках із часом зникають усі клінічні ознаки.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток липи – 7,5 мл, квіток ехінацеї пурпурової – 7,5 мл, кореневищ з коренями синюхи голубої – 7,5 мл, кореневищ з коренями родіоли рожевої – 7,5 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Порушення розумової діяльності у дітей. 2. Порушення фізичного розвитку у дітей. 3. При хореї, епілепсії, заїканні. 4. Дитячий церебральний параліч. 5. Для покращення стану хворих на розсіяний склероз. 6. При гемипарезах після перенесеного інсульту. 7. Для зняття спастики м’язів хворих на ДЦП. 8. Для нормалізації артериального тиску. 9. Гіпертонічна хвороба. Ефект посилюється під час комплексного застосування разом із Асцитаном, Енцефаном, Церконом, Арнікою, Нормострумом, Інтелятрином.

Показання до застосування

По 5 крапель (дітям залежно від віку по 2-4 краплі) з двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.