Зображення Ларинган

Ларинган

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Ларинган має протипухлинну дію, протизапальну і регенеруючу властивості. Особливо ефективно діє на горло та верхні дихальні шляхи.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: листя берези – 6 мл, кореневищ  лепехи – 6 мл, трави череди– 6 мл, листя подорожнику – 6 мл, трави чебрецю – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Доброякісні новоутворення горла, гортані, трахеї. 2. В період після оперативного втручання в області горла, гортані і трахеї, а також під час хіміотерапії та після неї. 3. Захворювання голосових зв’язок різного походження (запалення, травма, пухлина). 4. Порушення функції щитоподібної залози: гіпоплазія, гіперплазія. 5. Застудні захворювання, охриплість голосу. Лікування Ларинганом тривале, інтенсивне та комплексне з долученням Туморану, Мигдаліка, Імунату, Гемосану, Боліга, Нормострума, Струміна.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.