Зображення Легеневий бальзам

Легеневий бальзам

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Легеневий бальзам виготовлений на основі алтеї лікарської, має бактерицидну, протизапальну, відхаркувальну дії. Окрім того, регулює кількість секрету, який виділяють бронхи, покращує реологічні властивості мокротиння, сприяє відновленню мікроциркуляції у легеневій тканині та зменшенню легеневої гіпертензії.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: листя мати-й-мачухи – 5 мл, плодів калини – 5 мл, квіток липи – 5 мл, трави чебрецю – 5 мл, коренів та кореневищ синюхи голубої– 5 мл, коренів алтею – 5 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Хронічні, гострі, обструктивні бронхіти, трахеобронхіти. 2. Пневмонії (під час і після антибіотикотерапії). 3. Бронхоектатична хвороба. 4. Як допоміжний засіб у лікуванні бронхіальної астми. 5. Туберкульоз легень.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Застосовується навіть для немовлят – по 1-2 краплі з теплою водою або просто на язик. При гострих формах та застійних явищах – по 5 крапель кожні 15-30 хв. із двома столовими ложками теплої води.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.