Ліки від переляку

10 червня 2022 р.

«Не спимо ми, не сплять і діти. Кидаються вночі, плачуть, кричать. Від кожного вибуху, сирени тремтять, а іноді бувають напади, схожі на епілептичні. Допоможіть, бо ми вже і від війни подалі виїхали, і вибухів не чуємо, але проблема лишилась. Може є якість трави від переляку? Чули, що раніше дітей рятували народними засобами: викочували яйцем, виливали воском, робили ліки з рослин».

Такі питання чують наші працівники в Здравницях «Зеленої планети Земної», на жаль, доволі часто.

Переляк визначають як раптове відчуття страху. З дітьми таке трапляється і в мирний час: то собака налякав, то різкий оклик, то гучний звук... І батьки не завжди беруть до уваги, що такий стан може набути хронічного, тривалого характеру, впливати на загальне здоров’я дитини. Навіть у дорослих людей таке буває.

Офіційна медицина не визнає переляк ознакою якоїсь хвороби. Відносять його до загального поняття — нервові хвороби. А народна медицина з сивої давнини виокремила переляк як ознаку самостійного захворювання і винайшла ефективні способи його лікування.

Наприклад, існує «виливання» переляку (або ляку) на віск і воду, в яку розбивають яйце. Та основним порятунком була все-таки молитва.

Мудрий український народ знав і застосовував від переляку цілющі рослини, відвари і настої яких давали пити, а ще робили обмивання й купали малих в травах.

Однією з таких рослин для купелі є плакун верболистий: 2-3 ст. л. трави з верхом на 500 мл окропу. Гілочки вересу(1 ст.л.на півторисклянки окропу) заливали окропом, і коли настій прочахне, вмивали ним обличчя, руки над мискою. Потім цю воду виливали у місці, де дитина налякалась.

Є така трава — костяниця (50 г на 1 л окропу, запарювати 2-3 години). Брали ту, що з жовтими плямами на листі, сушили і робили настої-напари для купелі і обмивання.

Однією з найкращих визнано синюху голубу: 1 ч. л. (6 г) кореневища з коренями залити 200 мл окропу, питинастій по1 ст.л. 3-5 разівна день за 2 год.після їди. Шкода, що її в природі майже знищили — рослина ця в десять разів сильніша за валер’яну. Дуже допомагає лікувати серце, нервову систему, легені. Та найголовніше — рятує людей від безсоння, неврастенії, епілепсії, укусів змій, є одним з найкращих засобів від переляку як в дітей, так і в дорослих.

Вирощую її як найцінніший скарб з-поміж усіх трав. Додаю до НЕВРОЗАНУ, серцевих, легеневих фітокомпозицій.

От іще один дзвінок з-під Харкова від пані Ольги: «Коли бомби і ракети летіли на Харківщину, було дуже страшно. Заболіло під ложечкою і не відпускає. Спати не можу, страх не покидає, в грудях болить. Чи може підшлункова так відреагувати?»

Так, може. Саме над підшлунковою залозою розташоване сонячне сплетіння, за народними уявленнями — «клубок нервів». На нього вказує людина, коли болить душа. Скільки ж таких людей зараз в Україні! Всім допоможуть НЕВРОЗАН, ЗОЛОТНИК, НОРМОСТРУМ, ВІТАЛОНГ.  Ці фітокомпозиції допоможуть послабити той клубок нервів, зняти нервовий спазм, щоб людина змогла врешті відпочити і виспатись.

Дякувати Богу, вже за кілька днів теплішають і перестають тремтіти руки, не колотиться серце і можна заснути. Дітям пропонуємо такий курс лікування: НОРМОСТРУМ, ІНТЕЛЯТРИН, ЛАДНИК і ВАЗОНОРМ.

Залиште свій коментар
Коментарі
10.06.2023 18:24
Що робити коли почав боятися автотраси і обганяти машини..

Все було добре поки я попав в авто аварію. Після аварії я по іншому почав відноситися до їзди стало мені не комфортно їздити далекі рейси. Одного разу вечір або ніч я їхав на авто і вирішив зробити обгін 110-120км  коли став на другу полосу (робив обгін фури) і тут почалося я почав сильно потіти а серце вистрибнути думав що сейчас помру іще заді почав мигати фарами щоб бистріше а я не можу обігнати і швидко їхати. Добре на першій полосі зменшив швидкість я не знаю як но переїхав на полосу а потім на узбіччя. Мене дуже трусило і їхав я 50-70 в годину. А саме головне по місту якому я живу страха немає але тільки траса і все. Що можна зробити як це лікувати будь ласка підкажіть?!!