Зображення Мастолік

Мастолік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Мастолік специфічно діє на молочні залози, має протизапальні, знеболюючі і розсмоктувальні властивості. Запалення одного або кількох сегментів молочної залози, яке виникає внаслідок переохолодження, травматичного ушкодження та з інших причин, може проявитись набряком, болем у молочній залозі або її частині, наявністю щільних утворень різної форми (частіше округлої чи форми тяжів) та іншими симптомами. Внаслідок регулярного застосування Мастоліка клінічні симптоми поступово зникають.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: стовбчиків з приймочками кукурудзи – 7,5 мл, супліддя вільхи – 7,5 мл, кори калини – 7,5 мл, трави материнки – 7,5 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Мастопатії. 2. Мастити під час і після антибіотикотерапії (якщо вона необхідна). 3. Післяопераційний період із приводу гнійного маститу. 4. Комплексне лікування кісти молочних залоз. 5. Для відновлення пружності тканини молочної залози. 6. Недостатність розвитку молочних залоз (разом з Ідеалом).

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Застереження!

При лікуванні мастопатії не використовувати компреси з сечі – це призводить до ускладнень. Доцільно використовувати компреси з рідини Порятунок.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.