RSS

Новини

6 грудня 2022 р.
Вітаміни для зору
Якщо ви прагнете покращити здоров’я очей, почніть з перегляду свого раціону. Звичайно, є вітаміни та полівітаміни для зору в таблетках, які можна приймати, але жоден із них не дасть таких хороших результатів, як звичайна здорова їжа. Саме їжа має бути основним джерелом вітамінів та інших необхідних для здоров’я речовин.
3 грудня 2022 р.
«Нечаєвські помічні рослини»
На свято Успіння Святої Богородиці після служби в церкві заїхали провідати родину Михайла Михайловича Нечая — відомого карпатського мольфара. Схиляюсь перед пам’яттю цієї видатної людини, визначної не тільки для України, а й всього світу, завжди рада бачити в доброму здоров’ї його дружину.
2 грудня 2022 р.
Паркінсонізм
Це група захворювань, що мають спільні симптоми: уповільнення рухів, тремор кінцівок у спокої, нестійкість у вертикальному положенні, нееластичність м’язів. Хвороба Паркінсона, або тремтливий параліч, найбільш відоме і поширене з них.
30 листопада 2022 р.
Розсіяний, або множинний склероз
З таким діагнозом найчастіше звертаються до нас молоді люди, як дівчата, так і хлопці. І це відповідає відомому факту, що в більшості випадків множинний склероз починає розвиватися саме в молодому віці, від 18 до 40 років. Але це може статися й у другій половині життя, і в дитинстві.
29 листопада 2022 р.
Ще про лікувальні властивості льону
Льоном лікують діабет, хронічний цистит, опіки та шкірні хвороби, вовчак, пухлини, мікози, бактеріальні та вірусні захворювання.
28 листопада 2022 р.
Цілющі властивості слизу льону
Насіння льону дуже корисне і цілюще. Причому цінне не лише те, що у нього всередині, а й те, що зовні. В оболонці насінин в клітинах, які швидко руйнуються у воді, міститься дуже корисна лікувальна складова — слиз.
27 листопада 2022 р.
Олія з льону
В лляному насінні накопичується 30-50% жирів — і не абияких, а дуже цінних для харчування і лікування. В них лише 9% насичених і 18% мононенасичених, зате 73% поліненасичених жирних кислот, з них 16% омега-6 і 57% омега-3.
26 листопада 2022 р.
Яка користь з льону?
Сподіваємось, публікації, що стосуються ролі йоду для нашого здоров’я й необхідності щодня дбати про збагачення раціону цим елементом, були корисні для відвідувачів сайту «Зелена планета Земної». Той, хто дослухався до наших порад, без сумніву, відчуває себе спокійнішим, веселішим, бадьорішим, енергійнішим, більш захищеним від інфекцій і готовим до усіх викликів долі. Але восени, взимку, ранньої весни не тільки йоду може бракувати в організмі, а наприклад, омега-3 жирних поліненасичених кислот та селену. А містяться вони в насінні добре знайомого нам льону.
25 листопада 2022 р.
Доступні ліки від глаукоми, катаракти та інших захворювань
Дуже багато зараз людей, які страждають на глаукому, особливо тих, хто зробив операцію на очах. Якраз після неї і починає підвищуватись внутрішньоочний тиск. Треба вчасно його нормалізувати, аби він не зруйнував сітківку ока і зоровий нерв. На допомогу прийдуть трави.
24 листопада 2022 р.
Цікавинки про ялинку
Взимку всі рослинки навкруги пожухли, облетіли і відпочивають, дбайливо зберігаючи свої бруньки, пагони та насіннячко до весни. А от ялинка та сосна бадьоро зеленіють на тлі сірих та бурих листяних дерев. Неможливо відвести очей від цих яскравих свіжих кольорів! І це не випадково. Зелений колір — колір святого духа — поліпшує зір у дорослих і дітей в разі далекозоркості, короткозоркості, астигматизму. Тому частіше бувайте на природі і навідуйте ці колючі симпатичні деревця. А разом пригадайте, що та сама ялинка допомагає позбутись поліпів, бронхіту, тонзиліту, гаймориту, подагри, ревматизму і має ще багато інших цілющих властивостей.