Наталья Земная (Наталья Зубицкая)

Наталя Земна

Сьогодні на власному досвіді переконатися у ефективності традиційних споконвічних методів лікування, а саме — у фітотерапії, можна без довготривалих пошуків інформації.  Достатньо завітати до будь-якої Здравниці «Зелена планета Земної», засновницею яких є Наталя Земна (Зубицька). Для багатьох це ім’я не просто відоме, а має особливе значення у житті. Адже саме завдяки її величезному життєвому досвіду, професіоналізму, людяності і старанням десятки людей щоденно отримують цінні поради та цілющі композиції, виготовлені з рослин.

Знайома з дитинства традиційна народна медицина, яка стала справою життя

Про те, що рослини мають цілющі властивості, Наталія Земна (Зубицька) дізналася ще в дитинстві. Підростаючи в сім'ї травників, вона з дитинства спостерігала за тим, як рідні мама і бабуся збирають трави і, по-різному комбінуючи їх, використовують для лікування хвороб, для гарного самопочуття.

Поштовхом до того, щоб застосувати отримані знання на практиці, стала власна серйозна хвороба, яку спочатку намагалася лікувати методами і препаратами офіційної медицини. Згодом в дії цих препаратів розчарувалася. Допомагати ж іншим, нести людям не тільки інформацію про чудодійну силу природи, а й успішно застосовувати свої знання на практиці, Наталія Земна початку тільки після того, як отримала спеціалізоване вищу освіту в Київському інституті народної медицини.

Сьогодні Наталія Земна (Зубицька) - відомий в Україні та далеко за її межами діагност, фітотерапевт, цілитель, засновниця здравницях «Зелена планета Земної», активний громадський діяч.

Зокрема, вона:

• автор і ведуча радіо-і телепередач, присвячених народній медицині;

• професор Міжнародного університету Відня, лауреат премії «The name of Science», володарка грамоти «Свята Софія», яка видається за вагомий внесок у розвиток науки;

• шеф-редактор авторської газети «Зелена планета Земної», пише і переводить книги і статті про цілющі властивості трав;

• поет, автор збірок ліричних творів «Серце в траві» (1995 р), «Три любові» (2000 р), «Покоси» (2003 рік), «Дзвони душі» (2017)
• кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, ордена Святого Володимира УПЦ.

Заслуги народної улюблениці, фітотерапевта Наталії Земної важко переоцінити. Яскравим підтвердження того, що Наталія Земна робить велику справу, не так офіційне визнання її заслуг, наявність нагород та звань, а реальна щоденна допомога хворим людям, повернення надії на одужання тим багатьом, хто зовсім зневірився.

Сьогодні в здравницях Наталії Земної (Зубицької) представлено більше 100 запатентованих лікарських фітокомпозицій, які складаються з натуральних компонентів.

Головна справа життя: коли тобі вдячні більше сотні тисяч пацієнтів!

Виробництво

Alternate Text

Аднексан

Засіб із цілющих рослин Аднексан має протизапальну, протинабрякову, знеболювальну, розсмоктуючу та гормононормалізуючу дії на органи малого тазу жінки, іноді знижує підвищений артеріальних тиск.

Дізнатись більше

Наші нагороди

Визнання року
Свята Софія
"Підприємство року" 2012 р
За вагомий особистий внесок в розвиток народної медицини
Нагорода "Європейська якість"
Природні багатства України