Зображення Орхін

Орхін

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Орхін призначається чоловікам при орхіті, має протизапальну, протинабрякову властивість, а також зменшує біль в ділянці яєчок і калитки. Орхіт – запалення яєчок, яке клінічно проявляється болем у ділянці запалення, збільшенням розмірів яєчок, потовщенням, ущільненням, набряком калитки.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: листя шавлії – 6 мл, насіння моркви дикої – 6 мл, трави фіалки триколірної – 6 мл, плодів ялівцю – 6 мл, пагонів та листя брусниці – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Аденома простати. 2. Орхіти: а) як ускладнення при інфекційних захворюваннях; б) травматичного походження; в) внаслідок інших причин (несвоєчасне і неправильне опус- кання яєчок у калитку, на фоні водянки яєчок, як наслідок алергі- зації організму тощо). 3. Комплексне лікування водянки яєчок. 4. Комплексне лікування непліддя. Прийом тривалий і доповнюється застосуванням компресів із рідини Порятунок на уражену ділянку.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.