Зображення Пароксан

Пароксан

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Пароксан ефективний у лікуванні та попередженні нападів пароксизмальної тахікардії, яка характеризується раптовим прискоренням серцебиття, що супроводжується запамороченням, потемнінням в очах, тремтінням рук тощо. Пароксан цілеспрямовано діє на серцевий м’яз і синусовий вузол, нормалізуючи кількість серцевих скорочень. Засіб поліпшує метаболічні процеси в міокарді, заспокійливо діє на ритм, зміцнює серцевий м’яз. Застосування Пароксану нормалізує серцевий ритм, але повне одужання може бути лише за усунення причин, внаслідок яких розвиваються напади пароксизмальної тахікардії. На причини вкаже лікар-консультант.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток глоду – 6 мл, трави кропиви собачої – 6 мл, кореневищ з коренями валеріани лікарської – 6 мл, трави адонісу – 6 мл, трави астрагалу – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Лікування усіх форм тахікардії, зокрема пароксизмальної.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.У разі нападу приймати Пароксан по 3 краплі кожні 30-40 хв.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.