Зображення Пульмолік

Пульмолік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Пульмолік має протизапальну, розсмоктувальну та протипухлинну дії, спрямовані на легеневу тканину.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: кореневищ з коренями синюхи голубої – 6 мл, квіток ехінацеї пурпурової – 6 мл, трави вероніки – 6 мл, пуп’янків   софори японської – 6 мл, плодів каштану кінського – 6 мл . Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Запальні процеси легень і верхніх дихальних шляхів. 2. Пухлини легень різної етіології. 3. В період після хіміо- і променевої терапії. 4. В післяопераційний період лікування легень. 5. При туберкульозі легень та емфіземі. Пульмолік можна поєднувати з іншими протипухлинними, розсмоктувальними і протизапальними засобами (Спайкеланом, Респіраном, Легеневим бальзамом, Тумораном, Арнікою, Лімфограном).

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.