Як схуднути, не потерпаючи від голоду

14 вересня 2022 р.

Найпростіший спосіб схуднути — їсти менше, їсти менше калорійної їжі, їсти менше обробленої їжі, яка містить смакові добавки, включно з цукром, сіллю, жиром, що підвищують бажання їсти.

Легко сказати, але важко зробити: звички, небажання рахувати калорії, страх голоду, улюблені страви, від яких важко відмовитися, низька мотивація, лінь готувати самому часто перемагають і зводять нанівець хороше починання.

Але для тих, хто справді готовий до кардинальних змін у житті, є спосіб схуднення, при якому можна їсти досхочу, зовсім не потерпати від голоду і навіть не потрібно рахувати калорії. Єдине,їсти треба вдень, а вночі дати організму спокій: порушення циркадних ритмів навіть у худорлявих людей може спричинити атеросклероз і гіпертензію.

Для цього потрібно перейти на повноцінний раціон з цільної рослинної їжі: замість їсти менше почати їсти здорову їжу!

Цей раціон виявився найуспішнішим для схуднення з усіх, які будь-коли науково досліджували і результати якого були опубліковані та прорецензовані. Схуднення було досягнуте без контролю (обмеження) за калоріями і навіть без збільшення фізичної активності!

Особливість методу в тому, що вже від початку ви насправді почнете їсти на 200-300 ккал менше, хоча нічого не будете рахувати, а далі цей показник ще може зрости.

Раціон включатиме все різноманіття нерафінованої рослинної їжі: всі овочі (включно з картоплею), фрукти, зелень, каші з цілого чи подрібненого зерна (не входить білий рис), макарони з твердих сортів пшениці або цільнозернові, цільнозерновий хліб, всі бобові у будь-якому вигляді, а також гриби. Можна додати столову ложку олії, кілька горіхів, трішки насіння (краще льняного) — вони потрібні як джерело різноманітних жирів.

Цей раціон включатиме всі основні життєво необхідні складники, окрім вітаміну В12. Може не вистачати (як і на всеїдному раціоні): вітаміну D в позалітній період та однієї з омега-3 жирних кислот — декозагексаєнової. В організмі вони виробляються, але в невеликій кількості. Щоб не допустити їх дефіциту, а часто також дефіциту йоду, потрібні будуть добавки цих речовин у вигляді таблеток. Йод є у багатьох рослинних продуктах, але його вміст кардинально залежить від того, чи є йод в ґрунті, на якому рослина виросла. Винятком є лише ламінарія (морська капуста).

Окрім стрункості, такий раціон вбереже від більшості хвороб, що супроводжують старіння, передусім, серцево-судинних, діабету, ниркової недостатності, хронічних запальних процесів, дегенерації мозку. Тому такий тип харчування показаний не лише з метою зменшення ваги, а й заради кращого здоров’я.

Залиште свій коментар