Заснування персональної кафедри Народної та Комплементарної медицини Наталі Земної

29 января 2020 г.
Закінчилась перша в цьом році конференція Зеленої планети Земної, головною подією якої стала церемонія підписання угоди між Академічним Союзом Оксфорда і ТОВ “Зелена планета Земної” про заснування персональної кафедри Народної та Комплементарної медицини Наталі Земної, Президента Громадської організації “Всеукраїнська організація – Українське товариство «Зелена планета», Академіка Української екологічної академії, почесного професора Академічного Союзу Оксфорда.
Кафедра, бачить своє призначення в систематизації та поширення знань і досвіду в галузі народної і комплементарної медицини, пропаганді здорового способу життя, затвердження ідеалів і цінностей громадянського суспільства.
Кафедра безперервно удосконалює свою діяльність, знаходиться в постійному креативному пошуку, створює і реалізує новаторські перспективні проекти.
Кредо кафедри – створення спільноти лікарів і цілителів, інших зацікавлених осіб, які володіють методиками народної і комплементарної медицини, розробленими Наталею Земною (Зубицької) і співробітниками і партнерами Громадської організації “Всеукраїнська організація – Українське товариство “Зелена планета”.
Кафедра почала роботу з момента підписання угоди.
Вітаємо!