RSS

Новини

11 квітня 2023 р.
Зберіть лікувальну кору
Навесні заготовляють і таку важливу лікарську сировину як кора (Cortex) з дерев та чагарників. Її знімають з гілок, інколи з коренів.
10 квітня 2023 р.
Запашна фіалка
Навесні природа щодня дарує нам нові ліки. Ось уже й синьо-фіолетові квіточки фіалки ясніють в лісах, серед чагарників, в парках та в садках. Ця гарна й запашна рослинка ще й дуже цілюща! Додасть сил та допоможе подолати хвороби, очистить організм після виснажливої зими від токсинів, оскільки активізує роботу лімфатичних вузлів.
9 квітня 2023 р.
Дикі трави додадуть здоров’я і збагатять їжу
Ми щороку закликаємо, щоби ви додавали в свій раціон першу весняну зелень. І це не куповані салат-огірки-помідори, а дикорослі рослинки, котрі самочинно проросли на ваших грядках, або втрапили вам в око в лісі, чи на лузі. З них організм отримає набагато більше корисного — вітаміни, біологічно активні речовини, мікроелементи. Теплична зелень не дорівняється!
8 квітня 2023 р.
Час збирати кореневища, корінці, бруньки...
Підземну частину лікарських рослин треба встигнути заготовити поки не з’явилися молоді листочки та пагони. Біологічно активні речовини, заради яких і збирають корені та кореневища, тоді починають розкладатися. Вони витрачаються в процесі росту, і лікувальні властивості сировини погіршуються.
7 квітня 2023 р.
Комора вітаміну А
Застуда і кашель не лікується, нежить не припиняється, шкіра суха і тьмяна, зовсім немає сил, в очах пече і падає зір, а ще й мучить цистит? Знайомі симптоми? Навесні на таке скаржиться чи не кожен другий. Наче не пов’язані між собою проблеми може об’єднувати нестача вітаміну А, концентрація якого у продуктах харчування після зими стає мінімальною.
6 квітня 2023 р.
Сон — пречудовий винахід
Так вважав Генріх Гейне. А сучасні уявлення щодо природи сну сформувалися не так давно — в другій половині XX століття, після появи методів реєстрації біоелектричної активності головного мозку, м'язів і очей.
5 квітня 2023 р.
Туя допоможе позбутися печії й бородавок
У нас зустрічається два види туї — західна і східна. Відрізняються шишками: у західної вони сині, а у східної трошки більші жовтувато-червоні. У народній медицині зазвичай використовують тую західну, яка походить з Північної Америки. Місцеві її називають «північним білим кедром» або «американським деревом життя».
3 квітня 2023 р.
Шкіра як мегаполіс
Шкіра у нас перед очима — і здається, на ній ніхто не живе! Ніяких біоплівок ми не відчуваємо, пальцем нічого витерти не можемо. Але не вірте власним очам: абсолютно всі зовнішні поверхні нашого тіла вкриті різними видами бактерій, археїв, вірусів, фагів, грибів, кліщів.
2 квітня 2023 р.
Коли не працює одна із систем, організм хворіє
Чи може машина зі зламаною деталлю добре і надійно працювати? Не може! Її слід відремонтувати, відновити ту частину, яка вийшла з ладу. Так і наш організм не може працювати злагоджено, коли якийсь орган запалений і не може виконувати свою функцію. Особливо це стосується нирок і сечостатевої системи. Ця система виконує очисну функцію, подібно каналізації, забезпечує виведення непотрібних організму продуктів обміну. Страшно навіть уявити, що трапиться, якщо нирки перестануть працювати!
31 березня 2023 р.
Операція на варикоцеле шкодить потенції
Часто чоловіки просять допомогти вилікувати хронічний простатит, варикоцеле та повернути потенцію.