RSS

Новини

18 березня 2022 р.
Ряст — від слова «рясний»
Прийшла весна! Рідну землю всю омолодила — заквітчала її рястом, барвінком укрила. Квіти рясту, в тих місцинах, де добре збереглися, дійсно, утворюють такий щільний килим, що нема куди ступити. В Україні з 470 видів рясту — ранньовесняних рослин з родини руткові — зустрічається 6. В народній медицині знайшли своє застосування найбільш поширені: ряст порожнистий, corydalis cava, і ряст ущільнений, corydalis solida.
17 березня 2022 р.
Лікуємо гіпоацидний гастрит
Знижена кислотність, зменшення кількості шлункового соку, нестача травних ферментів є в дуже багатьох людей. Ферменти шлунка стають активними тільки в разі високої кислотності. Отож низька кислотність автоматично призводить до дефіциту ферментів і поганого травлення. Все це супроводжується запаленням слизової оболонки травного тракту, її атрофією, а з часом загрожує розвитком онкологічних хвороб.
15 березня 2022 р.
Газета «Зелена планета Земної» стає онлайн-виданням
Газета «Зелена планета Земної» не має зброї, але теж долучається до спротиву. Замість набоїв, гармат, автоматів у нас журналістське перо. Наш вклад у перемогу — це ті знання, якими ми ділимось з людьми: про оздоровлення організму, про лікування недугів, про профілактику захворювань, про те, як здобути і зберегти здоров’я тілесне і духовне. Нема сумнівів у тому, що майбутнє має тільки здорова нація, а ми віримо, що на українців чекає велике майбутнє!
15 березня 2022 р.
Мати-й-мачуха: природа оживає і набирає сили
Ось з’явились з-під пожухлого листя, ніби сором’язливо, але впевнено, маленькі яскраві сонечка мати-й-мачухи, або підбілу. Назва Tussilago farfara яскраво говорить про те, що рослина усуває кашель і лікує верхні дихальні шляхи: tussis означає «кашель», ago — «кидати». Мати-й-мачуха, її квіти, а потім листя необхідні всім — і малим, і старшим людям. Їх використовують як відхаркувальний, пом'якшувальний, протизапальний, імуностимулюючий, легкий потогінний, жовчогінний та спазмолітичний засіб.
15 березня 2022 р.
Гіперацидний гастрит
В цей неймовірно трагічний час для України у багатьох людей нема доступу не лише до ліків, а до звичайних продуктів харчування та питної води. Всі перебувають у стані стресу, більшого або меншого. Особливо важко тим, хто страждає на хронічні недуги, кому слід було б дотримуватись певної дієти, режиму повсякденного життя і харчування. Треба врахувати і той факт, що весна є певним перехідним для організму періодом, коли хронічні хвороби зазвичай загострюються.
14 березня 2022 р.
Бережімо нерви
Починаємо заспокоювати нерви, набиратись впевненості, проганяти депресію, яка нам нині ні до чого. Нам потрібен бойовий дух, оптимістичний настрій та непохитна віра в перемогу!
14 березня 2022 р.
Пролежні загрожують лежачим хворим
Пролежні — це змертвіння шкіри, підшкірної клітковини та інших тканин внаслідок порушення кровообігу та іннервації.
14 березня 2022 р.
Зірочник-мокрець
Зірочник середній, Stellaria media — невеличка і непоказна, на перший погляд, рослинка родини Гвоздичні. Та вона ніби послана нам Богом в ці важкі часи, бо є майже скрізь і зеленіє навіть під снігом...
13 березня 2022 р.
Що лікує печіночниця?
Рано навесні, коли потрапляєш у широколистяний або мішаний ліс в західній і правобережній частині України, то ніби заворожений, зупиняєшся...
13 березня 2022 р.
Потрібні фізичні й духовні сили
Важко зараз давати поради зі здорового способу життя. Тут аби пережити тривогу, тугу, злість. Аби протриматись і вижити фізично. Але українці вистоять і переможуть. Морально ми так далеко від ворога, як тільки можна — на різних полюсах. І їхній полюс — це справжнє пекло.