RSS

Новини

13 березня 2022 р.
Маємо бути готові
Окупанти захоплюють атомні електростанції, увійшли в зону радіоактивного зараження навколо Чорнобильської АС. Їхня техніка вже порушила там заражений ґрунтовий покрив, що спричинило деяке підвищення радіаційного фону навколо. Маємо бути готові й до катастрофічних подій на АС.
12 березня 2022 р.
Квітка надії
Може весна трохи забарилась, а зима ще не хоче йти, та скоро настануть сонячні дні. Майбутнє тепло надійно провіщають зелені листочки підсніжника, що вже пробиваються з-під землі. Багаторічна цибулинна рослина — підсніжник звичайний, Galanthus nivalis, є типовим ефемероїдом широколистяних лісів. З’являється навесні найпершим і цвіте з кінця лютого й до початку квітня. В Україні є ще два види підсніжників: підсніжник складчастий і підсніжник Ельвеза. Загалом увесь рід галантусів налічує 20 видів. Маленькі й тендітні, проте сміливі весняні квіти можуть порятувати хвору людину від тяжкої недуги, навіть зберегти життя. Про це знали давні цілителі, а їхні відкриття тепер підтверджують сучасні вчені.
8 березня 2022 р.
Вітання українським жінкам від воїнів ЗСУ
На8 березня іде пухнастий сніг… Сніжинки-квіти падають жінкам до ніг! Зі святом усіх українських жінок Наталя ЗЕМНА
7 березня 2022 р.
З нами Бог і Природа!
Цей світ створено Богом — так вчать всі світові релігії, в це вірує дуже багато людей. Інша частина людства так само затято вірує у всемогутність Природи: її пізнають, вивчають, використовують її багатства. Цей світ створено Богом — так вчать всі світові релігії, в це вірує дуже багато людей. Інша частина людства так само затято вірує у всемогутність Природи: її пізнають, вивчають, використовують її багатства.
6 березня 2022 р.
Молитва до пращурів
Я стою на землі своїй і звертаюся до всіх мертвих роду свого! Кличу предків кровних моїх! Закликаю рідню по Духові! Призиваю всіх вірних землі української!
6 березня 2022 р.
Рідні мої українці!
Знов страшна біда прийшла на нашу землю! Чорна нечиста навала руйнує наші міста і села, вбиває мирних жителів, нищить святині українського народу! Гинуть наші воїни, обливаються кров’ю материнські серця. Та перемога буде за нами! Бо з нами правда і наша рідна земля, наша рідна Україна.
24 листопада 2021 р.
Хрін
Кожна рослина в природі має захист від різних шкідників: гризунів, комах, грибків, бактерій, мікробів та вірусів. Кожна бореться за своє життя і розмноження, тобто продовження свого роду. Засоби захисту різні. В однієї - колючки, в іншої - отрути, кислоти і гіркота. Рослин, які містять у собі природні антибіотики, фітонциди - це зброя від вірусів, таких багато і всім їм заповідав Творець захищати себе і допомагати людям. Ті рослини, окрім того що захищають людей, то ще і підсилюють їх захисні сили.
17 листопада 2021 р.
Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки
Саме восени та і весною загострюється багато хронічних захворювань, а також виникають нові. Серед внутрішніх захворювань одне із перших місць займає виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки. Страждають нею частіше люди молодого віку, чоловіки частіше ніж жінки. Причина виникнення цього захворювання ще до цього часу повністю не з'ясована, тобто немає єдиної системи, яка б змогла пояснити механізм виникнення виразкової хвороби. Існує понад два десятки теорій, але ні одна з них не дає повну відповідь на це зовсім не просте питання.
10 листопада 2021 р.
Фізаліс
Йду по-між осінніх городів, де вже зібраний врожай овочів, коренплодів всієї городини.Але де-не-де пломеніють помаранчевого кольору ліхтарики. Ні! То не квіти!. То овочево-лікарська рослина - перуанська вишня, фізаліс. Чому ж її, ту вишню, яка ще називається "жидівська", ще не зібрали? А тому що не знають куди її застосувати. Лишень кілька стеблин поставити у вазу - нехай звеселяє своєю яскравістю око, нагадує красиве літечко. А решта так і залишилась як непотріб.
8 листопада 2021 р.
Посадив дід ріпку
Казку про ріпку – золотий коренеплід знають всі, бо кожна дитина виховувалась казками дідусів, бабусь, батьків, а казка – це філософія життя. І тепер ми думаєм – який же мудрий, працелюбний дід. Він не полінувався взяти мотику, розрихлити зверху землю, набрати в рот насіння ріпи і плювати, розсіюючи плід. Потім, коли була засуха, поливав ріпку, щоб вродила, аби вся родина була не голодна і здорова, бо в природі ріпа не росла